Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha milliárdokat nyernél a...

Ha milliárdokat nyernél a lottón, dolgoznál utána?

Figyelt kérdés

2021. márc. 1. 11:56
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
97%
Igen, így dolgozhatnák a szeretett szakmámban, mert nem kellene foglalkoznom, hogy mennyit viszek haza a hónap végén.
2021. márc. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
97%

Nem dolgoznék de nem is lazsálnék. Befektetném az összeg nagy részét, majd a hirtelen jött sok szabadidőben olyan irányba képezném magam ami érdekel (nyelvtanulás, pénzügyek, önvédelmi sportok stb.).

Persze időnként utazgatnék is.

2021. márc. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
96%
A mostani munkahelyemen nem, de a saját ötleteimet megvalósítanám.
2021. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
96%
Persze! Csak nyilván nem alkalmazottként, hanem saját vállalkozásban. Valamint régi álmom egy saját lovarda, akkor azt is megvalósíthatnám.
2021. márc. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
96%
Igen, de napi max 4-6 órát.
2021. márc. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
97%

Lenne pár befektetésem, és dolgoznék mást is, de csak olyasmit, ami hobbiként érdekel, és nem sokat. Tehát lehet felcsapnék heti egy-két napra műkörmösnek. Vagy megpróbálnák írói és youtber karriert építeni.

Valószínűleg olyan helyen laknék, ami azért közel van valami városhoz, de tudnék nagyobb kertes házban lakni pár állattal, illetve szeretnék kiskertet és növényeket termeszteni.

Nem szállnék el a költekezéssel, mert hamar megunnám a luxust. Lenne pár befektetésem, hogy ne legyek csóró, amúgy meg viszonylag átlag életet élnek,csak kevesebb munkával.

2021. márc. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 Metionin ***** válasza:
96%
Igen. Akkor elvégezném az állatorvosit amiről anno álmodtam de nem volt rá pénzünk és menhelyi állatokat gyógyítanék ingyen.
2021. márc. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
92%
Igen. Nekem a hivatásom az életem, - értelmét veszítené a létem, ha nem folytatnám.
2021. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
16%
Az en anyagi helyzetemen, egy par milliardos nyeremeny nem sokat valtoztatna. Zsebpenz a gyereknek. Igy nem valtoztatnek.
2021. márc. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
Max 4 órás munkát vállalnék. 26N
2021. márc. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!