Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem akarják sokan...

Miért nem akarják sokan beoltatni magukat?

Figyelt kérdés
Úgy érhet véget leghamarabb a járvány, ha minél többen be vannak oltva de ha mindenki arra vár hogy majd a "másik" akkor még ősszel se lesz semmi komolyabb nyitás.

2021. márc. 1. 12:10
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem mondanám ezt, mert nekem is ez a véleményem róla 10/10 és nem vagyok proli.
2021. márc. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
48%
Senki se mondta, hogy nem lehet beteg, akit beoltanak, csak enyhébbek lesznek a tünetei, esetleg nem fertőz annyira. Senki se mondta, hogy teljesen megszűnik tőle ez a dolog. Ugyanúgy, mint ahogy az influenzával is együttélünk, van rá oltás, és az évtizedek alatt sokat szelidült az a betegség is, átlagos ember nem hal bele úgy, mint az elején. Itt is évek, mire ez az egész rutin lesz.
2021. márc. 1. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
70%
Én is beoltatnám magam, de még nincs olyan oltóanyag. Én 2 céget is felírtam magamnak, de lehet h Magyarország nem is fog venni azokból. Szóval akkor meg minek.
2021. márc. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
63%

Miez a sok oltás kérdés, hát hülyét kapok, hogy itt is ezt kell lássam állandóan.


Egyébként meg lássuk be, sokan butaságból, illetve félelemből nem akarják beoltatni magukat. Én azért nem akarom, mert tudományos tényeket figyelembe véve nincs rá semmi szükség. Az emberiség 80-90%-a immunis a vírusra alapból, én is az vagyok, ergó nekem minek oltás? Én nem félek az oltástól, tudom én, hogy annyira nem vészes, mint amennyire sokan hiszik, de tény, hogy felesleges kockázat, mert már mindenkiben járt a vírus legalább egyszer, benned is és mégis itt vagy az oldalon és nem is tudsz róla, hogy benned volt/van és lesz is, mert biza soha nem fog eltűnni.


Külön jó, hogy már maga a WHO kijelentette, hogy oltás nélkül a járvány végén járunk és tavaszra vége lesz járványnak, mert mindenki elérte az immunitást ellene, ennek ellenére a média még tolja a bullshitet. Persze, szakértőket megkérdezni felesleges. Na, mindegy. A lényeg az, hogy az emberiség köbö 90%-ának felesleges az oltás, mert amúgyis immunis. De lehet ez a 90% már több is, hiszen 1 év alatt már tényleg mindenhova, mindenkihez eljutott a vírus, tehát minden szervezet tudja már kezelni. A legutóbbi nagyobb számú elhalálozást Németországban az oltás beadása után mérték, ahol valószínűleg az történt, amit több professzor elmondott, hogy túlzott immunreakciót váltott ki és konkrétan a tested saját katonái ölnek meg. Azok a katonák, amik gond nélkül kivégzik a beléd kerülő vírust, így te tünetmentesen esel át a betegségen. Az oltás végett viszont bevadultak és több kárt okoztak, mint hasznot.


Nem teljesen pontosan írtam le, de ez a lényeg. Alapból már majdnem mindenki immunis, így az oltás felesleges. És ezt a WHO is kimondta. Csak nem a médiából, hanem tudományos helyekről, független orvosoktól, professzoroktól kéne informálódni.


Úgyhogy mindenki nyugodjon le, nem kell pánikolni!

2021. márc. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
32%

Én beoltatnám magam, de terhes vagyok, és terheseknek és szoptatóknak nem ajánlott, így én nem fogom. Amúgy az én környezetemben mindenki oltatna, csak az nem mindegy mivel. A kínaitól pl mindenki fél valamiért, viszont nagyszüleim az oroszt már elfogadnàk.

Hálistennek oltásfób bolondok nincsenek a családomban, akik chiptől meg mérgezéstől tartanának. Szerintem nincsenek sokan, akik egyáltalán nem oltatnának, csak nagyon hangosak, ezért tűnnek soknak.

2021. márc. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
61%

Akinek a munkáját nem érinti a járvány (nem úgy, mint a vendéglátásból és turizmusból élőket), akinek nincs iskolás gyereke, aki egészséges és nem a veszélyeztetett korosztályhoz tartozik - na, őket meg tudom érteni, hogy nem akarnak "kísérleti alanyok" lenni. Lehet élni étterembe járás, múzeumlátogatás és koncert nélkül is, és belföldön is szuperül lehet nyaralni.

A baj csak az, hogy akinek a megélhetése forog kockán, annak nem elég, ha magát beoltatja, ahhoz nagyobb, országos szintű átoltottság kellene.

2021. márc. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
64%
Mert nem érzem szükségesnek. Másfél éve itt van velünk a vírus, szerintem már mindenki elkapta, annyira nem tudunk elszigetelődni egymástól, csak a nagy többségnek semmi tünete nem volt. Olyan lesz majd ez is, mint az influenza. Cserébe jól hazavágtuk a gazdaságot.
2021. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
68%

Beoltatnám magam, de nem a kínaival és nem az orosszal - ezeknek az országoknak az "őszinte kommunikációjában" nem nagyon bízom. A kínaiaknál a minőségben sem feltétlenül.

De a jelenlegi "kommunikáció" és szervezetlenség kritikán aluli, még inkább aláássa az amúgy is gyenge lábakon álló bizalmat.

2021. márc. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
61%

#16:Pont így vagyok. Olyan munkahelyen dolgozok, ahol meg sem éreztük a járványt. Egyedül ülök az irodában. Huszonéves vagyok, egészséges. Amíg nem köteleznek rà, nem fogom beoltatni magam.

Egyébként ősszel a főnököm volt covidos. Egy légtérben voltam vele sokat mikor bent volt az irodában. Nekem meg a torkom sem fájt. Lehet àtment akkor rajtam. Ki tudja.

2021. márc. 1. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
...
2021. márc. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!