Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez mentális betegség lenne?

Ez mentális betegség lenne?

Figyelt kérdés
Minden embert alapjáraton lenézek, de sosem említem meg, ha valaki veszít az nekem jó de sosem dörgölöm az orra alá, az új embereket akiket megismerek általában felmérem, és az alapján viselkedek ami az ő számára tökéletes arra irányulva hogy manipulálni tudjam őt, mindig a saját céljaimat teszem előtérbe mint hogy másoknak segítsek, nagyon elővigyázatos vagyok amikor beszélek, általában soha nem beszélek az érzelmeimről másoknak, éppen ezért nem tudok mélyen egy baráti kapcsolatot létrehozni bizalom alapon. De sok "haveri" alapon való kapcsolatom van.

2021. márc. 2. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem
2021. márc. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A tahóság nem mentális betegség, csupán megszokás kérdése.
2021. márc. 2. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet narcizmus, ha az allábbiak is jellemzőek:

Nincs megfelelő önképed.

Az önbizalmad mások visszajelzéséből építed fel.

Csak az számit neked, hogy mások mit gondolnak rólad. Elvárod, hogy mindenki tökéletes, felsőbbrendű lényként tekintsen rád. Bele sem akarsz gondolni abba, hogy te is csak egy tök átlagos ember vagy, nem vagy szebb, okosabb, tehetségesebb, mint az átlag ember.


Csak neked lehet igazad, mások véleménye nem számít.

Nem kötődsz senkihez, de elvárod hogy mások istenként kezeljenek, ha ez nem így történik, kiakadsz.

Nem érzel empátiát mások felé, az érzéseid csak magadról szólnak.

Számodra ez a normális gondolkodásmód, és más emberi érzésekkel létező egyéneket gyengének ítéled, akik csak eszközök arra, hogy az egód épitsd

2021. márc. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az mindegy is, de ez így nem jó. Nagyon üres életed lehet.
2021. márc. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!