Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 40 évesen vonzón kinézni...

40 évesen vonzón kinézni tényleg nagyon nehéz?

Figyelt kérdés
Törvényszerűen undorítóvá válik az ember? Pocak, toka, kopaszodás, lapos segg, kész ellen nincs mit tenni?

2021. márc. 2. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Férfiként vagy nőként?


Nőként nehezebb, ez tény. De nagyon sok múlik azon, ki mennyire hagyja el magát.

A pocak, a lapos segg és a toka olyan dolgok, amelyek következmények, illetve lehet ellenük tenni. A kopaszodás már nehezebb ügy (akkor segít a borotva).


Egyáltalán nem törvényszerű, hogy "undorítóan nézzen ki". Sok negyven évest ismerek, akik kifejezetten csinosak a maguk nemében, és megkockáztatom, én sem néztem még ki ilyen jól eddig az életemben.

2021. márc. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

# 1


Úgy érzékelem van egy ilyen látásmód a társadalomban hogy a szépek és vonzóak azok a gimisek és az egyetemisták és maximum 30 évesekig, az felett a koszlott, lepukkant csövesek vannak.

2021. márc. 2. 17:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok szerintem genetikusan is hamar roggyannak. Mashol hatvan evesen is jobban egyben vannak az emberek. Genetika, eletmod, van, akinel odafigyeles. Bar en olyanokat ismerek, akiknel nincs mire odafigyelni, nem amortizalodtak le.
2021. márc. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#1

Ezt nem a látásmód dönti el, hanem az adott egyén, akit látsz.

Ha fitt és egészséges, akkor nem is nézed negyvennek.

2021. márc. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
...mármint az #1-es válaszoló vagyok, és a #2-esre írtam...
2021. márc. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

# 3


Ez amúgy olyan fura, hiszen eleve Kárpát medencében állandóan keveredtek a népek ami minimalizálja a genetikai hibák halmozódását, tehát inkább jobb génekkel kellene rendelkezni magyaroknak. Nem?

2021. márc. 2. 17:51
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
40 éves korban ez még inkább életmód kérdése, mint genetikáé.
2021. márc. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Sunshinedoll ***** válasza:
100%

Szerintem nem, bár nem vagyok 40 éves és nyilván embertől, életmódtól meg sok minden mástól is függ.

De tekintve, hogy ugyanúgy nézek ki, mint 20 évesen, és pl. gyereket se tervezek, a testmozgás meg az egészségeséletmód nálam évek óta alap, így szerintem nem leszek nagyon más 10 év múlva hacsak be nem üt a ménkű.


Alapvetően nagyon kevés kifejezetten gáz kinézetű 40 évest látok, szóval szerintem egyáltalán nem nehéz jól kinézni.

De egyébként meg nem is "kell" jól kinézni, mármint nem értem, miért kéne akár 20 akár 40 évesnek másoknak megfelelnie.

2021. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A 40 éves kor kb az élettartam fele. Ha már valaki ilyen korban szarul néz ki, leamortizálódott, akkor ott valamit nagyon rosszul csinált.

Nem törvényszerű elhízni, igénytelennek lenni. Nyilván van, aki hamar kopaszodik, őszül, de ezekre is van alternatíva, férfiaknál le lehet borotválni a hajat, vagy tüsire vágni, nőknél az őszülés meg nem tragédia, ha nem festi a haját, akkor sem, most menő a deres, fehér haj.

Inkább ott van a kutya elásva, hogy elhíznak az emberek, de nem 40 éves korukra, hanem már jóval korábban.

2021. márc. 3. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!