Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy válaszadás előtt el...

Egy válaszadás előtt el szoktad olvasni a korábbi hozzászólásokat, ha vannak?

Figyelt kérdés
Szoktak befolyásolni?
2021. márc. 2. 19:11
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Általában el szoktam olvasni és előfordul, hogy elgondolkodtat egy-egy válasz, lehet, hogy befolyásolnak, de nem feltétlenül úgy, ahogy azt az adott válaszoló szeretné.
2021. márc. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Át szoktam olvasni a rövidebbeket, megfigyelve, hogy ki mihez alkalmazkodik, meri-e vállalni a +/- véleményét.
2021. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen el, kivéve ha nagyon sok és hosszú.
2021. márc. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Naná!
2021. márc. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Többnyire igen. Már csak azért is, hogy ne ugyanazt írjam.
2021. márc. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szoktam elolvasni pár hozzászólást, ha már sok hozzászólás van, vagy ha kitűnik a többi közül (pl. csak egy hozzászóláson van annyi szavazat, hogy mutassa a rendszer a hasznossági százalékot)... vagy ha rátéved a tekintetem, és látom, hogy az összes hozzászóló egy válaszon nyerít.


Ritkán befolyásolnak a válaszok, mert határozott véleményem van a dolgokról. Néha van olyan viszont, hogy látok egy olyan ötletet / vetületét a kérdésnek, amibe bele sem gondoltam, vagy vki olyasvalamiről ír, amiben én nem vagyok otthon (pl. amikor pszichológus vagy hobbipszichológus válaszolók írnak egy konfliktussal kapcsolatban, hogy az XY szereplő reakciói lehet, hogy bizonyos mentális betegségek előjelei; vagy amikor jogi ismeretekkel rendelkező válaszolók felhoznak egy témát, amiről addig nem tudtam).

2021. márc. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Elolvasom, hogy kepbe helyezzem magam, mert van amikor esetleg felreertem kerdest, vagy nem ismerem fol a trolkodast. Persze ez hossz fuggo is 30 hozzaszolasig mindenkepp elolvasom.
2021. márc. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha válaszolni akarok egy kérdésre, akkor előtte elolvasom az összes relevánsnak tűnő választ, hogy ne írjam le ugyanazt véletlenül. Ha ezek után még érdemesnek találom megválaszolni, akkor válaszolok rá. Nemrég volt egy kérdés, ahol volt már kb. 90 válasz, mégis úgy találtam, hogy amit válaszolnék, azt senki nem írta még le, így szerencsére nem volt hiábavaló a ráfordított energia.
2021. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem is az összeset, de a javát el szoktam olvasni.

Nem szeretném még egyszer ugyanazt leírni, ami már előttem kifejtettek és érdekel is mások véleménye, látásmódja. Főleg az olyanokat szeretem olvasni, amelyeken érződik, hogy az illető időt szánt rá, hogy tisztességesebb választ írjon, és nem csak odahányta.

2021. márc. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Általában én is el olvasom, de nem nagyon befolyásol a válasz adasban
2021. márc. 4. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!