Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon ciki az, hogy 28 éves...

Nagyon ciki az, hogy 28 éves létemre a ruhatáram nagy részét a családomtól kaptam?

Figyelt kérdés
Kevés ruhát veszek magamnak, mert karácsonykor, szülinapomkor mindig ruhákat kapok a nővéremtől, szüleimtől, rokonoktól, és igazából így van elég. Persze cipőre, kabátra, nadrágra ez nem érvényes, hanem pólóra, alsóneműre, zoknira. Nálunk ez a szokás, hogy ruhákat ajándékoznak.
2021. márc. 3. 16:22
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Ez miért lenne gáz?
2021. márc. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Nem gáz.
2021. márc. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 alletta ***** válasza:
69%
egyáltalán nem ciki.
2021. márc. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
59%
Dehogy gáz, ruhára fölösleges költeni, ha így megoldható.
2021. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
5%
Én megveszem ezeket a dolgokat, de mindenképpen a legolcsóbbat. Trikóból pl. a legdrágább 20 eurós, de a legtöbb 5-10 max. Zokni, alsó szintén. Megtehetném, hogy Guccit meg LV-t vegyek, de nem lenne értelme. Egyedül cipőre, kabátokra és ékszerekre költök nagyobb mennyiséget.
2021. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Dehogy gáz! Ha tetszik és jól áll, akkor simán! Úgy sincs ráírva honnan van. 🙂 Nekem például a zoknijaim 90%-a ajándékba kapott holmi, pedig én meg már 30 felett vagyok. 🙂
2021. márc. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Csak úgy belegondoltam, hogy gyakorlatilag alig van olyan ruhám, amit én vettem magamnak :D Még a pulcsijaimat is kaptam nagyrészt. Mondjuk ez apámra is igaz :D
2021. márc. 3. 18:08
 8/8 anonim ***** válasza:
77%
Akkor gaz,ha rossz az izlesuk!!
2021. márc. 4. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!