Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy bemegyek...

Miért van az hogy bemegyek egy üzletbe például én 28 éves leszek bemegyek egy boltba ahol árulnak játékokat teccik valmi és nem merek rákérdezni az eladótól, hogy le e fényképezhetem tehát miért féllek hogy valki leszesz engem?

Figyelt kérdés
tehát az a probléma vannak ezek a játékok neve skylanders és árulják őket egy üzletbe ahol lehet venni xbox játékokat és ha valamelyik teccik nem merek rákérdezni az eladótól hogy melyik ajta stb tehát miért vagyok ennyire gyáva félénk szégyenlős ez sosem fog nálam változni ??

#PC #skylôanders
2020. jan. 20. 14:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán miért van az, hogy 28 évesen képtelen vagy írni és fogalmazni?

De nagyon komolyan kérdezem, mi ezen a nehéz?

2020. jan. 20. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom, erről a termékről sem mertél soha érdeklődni:

[link]

2020. jan. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
hát fogalam sincsen miért nem tudok írni de miért van ez nálam például valmelyik megteccik és nem merek rákérdezni annak elenére régen lefényképeztem szégyelem azt hogy mit fognak rólam gondolni stb és ez nagy baj mert ez megakadályoz engem a céljaim elérésében miért vagyok ennyire gyáva félénk még az utcára sem mertem kimenni régen voltak olyan dolgok hogy othon sem mertem magam maradni de komolyan miért van ez miért volt így?
2020. jan. 20. 14:55
 4/8 anonim ***** válasza:
97%
Tanulj meg normálisan írni, mert amíg így "fogalmazol", addig ennél sokkal nagyobb bajaid lesznek az életben.
2020. jan. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaj majd igyekszek megtanulni valahogyan írni
2020. jan. 20. 15:03
 6/8 anonim ***** válasza:
mi az a "leszesz"...???
2020. jan. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
"valki leszesz"-Freudi elszólás akar lenni, valójában szeszt akarsz venni oszt 28 évesen 18 alattinak néznek, ez a baj?
2020. jan. 20. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na e jó beszólás volt
2020. jan. 20. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!