Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Éreztétek már azt, hogy...

Éreztétek már azt, hogy megfeneklett az életetek és innen már reményetek sincs összehozni egy normális életet?

Figyelt kérdés
Benne vagytok még vagy túljutottatok rajta? Ha igen, hogyan? Köszi!

2021. márc. 5. 18:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
97%
Nekem amióta élek ígyvan és nem csak érzem, így is van.
2021. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Igen. Mondjuk úgy, hogy az ebből kifelé vezető úton vagyok, és már most sokkal jobban vagyok. Pszichológushoz járok, így kezdem megérteni az okokat, meg hogy mi honnan indult, de még közel se vagyok a végén. Viszont szerintem jó irányba haladok.
2021. márc. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%
Remény mindig van erő, kitartás, idő, pénz az ami általában nem szokott lenni.
2021. márc. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem.
2021. márc. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%

Éreztem már ilyet, igen, de természetesen nem volt igaz.

Nemsokára rá megváltozott minden, mert léptem, és jobb lett.

2021. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%
remény nem volna, már rég nem élnék.
2021. márc. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Sokszor érzem ezt, jelen pillanatban is. Most úgy tűnik, nem fog rendeződni az életem, de a saját agyam átver engem, hogy ezt még el is hiszem! Mert végül mindig sikerült kimászni a gödörből! Persze nem egyedül...

Az élet tényleg egy hullámvasút, egyszer fenn, egyszer lenn. Olyan nincs, hogy vagy csak rossz,vagy csak jó az egész. A legnagyobb problémát mindig az jelenti, amikor már én nem akarom megoldani, tovább folytatni. Bárcsak erősebb lennék! Szép életem lehetne. Ahogy neked is!

2021. márc. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
26%

7-es vagyok.

Hogy hogyan jutottam túl rajta eddig? Istenbe kapaszkodva. Ő sosem hagyott el, én hagytam el őt :'(

És szükségem volt megbízható, nem ítélkező emberekre, akik szeretnek, akiknek kiönthettem a szívem.

Szükségem volt életcélra, kisebb-nagyobb tervekre is. A sikerélmény nagyon felemelő érzés ám!

És kitartás... Ami most nekem nincs, de én döntöttem úgy, hogy feladom az egészet, az eszemmel viszont tudom, hogy nem ez a helyes út, sok jótól fosztom így meg magam. Kérlek, te ne tedd!

Kérj segítséget! Ha kiírtad ide a kérdést,akkor valahol él benned a remény!

Fordulj valakihez, akiben megbízol, vagy vannak lelkisegély-szolgálatok!

Mindegy, csak ne add fel

2021. márc. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de magam miatt és már nem is akarok rajta változtatni.
2021. márc. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Semmiben sem vagyok jó, és semmire sem vagyok alkalmas. Az iskolarendszerben töltött évek ezt aránylag jól leplezték, de a munkaerőpiac egész más, hamar kibukott, hogy mi a helyzet... Nem hinném, hogy ezen túl lehet jutni, nincs kiút. Hiába fognék bele valami képzésbe, ugyanúgy csak magolnék, ahogy mindig is tettem, mert másra nem vagyok képes, így használható tudásom továbbra sem lenne. Nincs is olyan, ami nekem való, egyszerűen egy rakás szar a képességprofilom. Még a betanított munkák sem mennek vagy nem elég gyorsan. Az az egy szerencsém, hogy közmunkáról nem szokás csak úgy kirúgni az embereket a bénaságuk miatt, nálunk itt még a piálást is tolerálják. De egy életen át ezt csinálni...? 😔
2021. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!