Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről,ez...

Mi a véleményetek erről,ez milyen?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok és mikor zenét hallgatok pl akkor ha van kedvem akkor szeretem eljátszani,hogy énekesnő vagyok én éneklem a zenét,vagy táncos és én táncolok rá.Vagy hogy esküvőm van és bevonulok az adott zenére meg ilyesmik.

Meg olyat szoktam még,hogy van egy híresség aki tetszik és mikor a párnát ölelgetem este meg ilyenek azt képzelem,hogy ő van ott meg ha nagyon unatkozom akkor olyat,hogy együtt filmezünk meg ilyen hülyeségek.

De amúgy látni nem látok semmit,hallani se ami nincs ott tehát ilyen tévképzeteim nincsennek,csak ezeket szoktam csinálni.

Volt már párom és mikor együtt voltunk akkor ezeket nem csináltam egy percre se.

Szerintetek ez nagyon gáz vagy baj?



2021. febr. 25. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

"Meg olyat szoktam még,hogy van egy híresség aki tetszik és mikor a párnát ölelgetem este meg ilyenek azt képzelem,hogy ő van ott meg ha nagyon unatkozom akkor olyat,hogy együtt filmezünk meg ilyen hülyeségek."


E mellé erotikus töltetű fantáziálás is tartozik?

2021. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 alletta ***** válasza:
73%
majd kinövöd. nevetve fogsz visszaemlékezni erre a korszakodra.
2021. febr. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én a korodban fiktív prezentációkat csináltam egy adott témára, illetve sokszor magammal vitáztam néhány témakörrel kapcsolatosan. Ezeknek megvolt a saját pozitív hatása.
2021. febr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló,igen olyan is szokott lenni.


3-as válaszoló,én is szoktam ilyeneket is csinálni.

A kérdést azért tettem fel mert nem tudom megőrültem e vagy más is szokott e ilyesmiket csinálni.😃

Amúgy igen valószínűleg ha felnövök (nem csak jogilag) ezeket elhagyom majd és lehet tényleg nevetni fogok rajta 😂

2021. febr. 25. 16:06
 5/14 anonim ***** válasza:
59%
Valószínűleg magányos vagy és kicsit ingerszegény az életed. Baj egyáltalán nincs vele.
2021. febr. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyáltalán nem gond, fejlődhetsz is ilyen formában. Még most is csinálok ilyeneket néha.
2021. febr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem vagyok magányos egyáltalán,ezt csak akkor csinálom ha szingli vagyok.

Nyilván covid miatt most nem tudok sehova menni,de mikor suliba jártam is csináltam ezeket meg ha programjaim voltak is.

2021. febr. 25. 16:10
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első bekezdéseddel 100%-ig tudok azonosulni, home office alatt fergeteges koncerteket adok a nemlétező közönségemnek. :D

A prezentációk is megvannak, amiket az egyik válaszoló ír, és a vita önmagammal. :D

Szerintem ezzel nincs semmi gond.

27N

2021. febr. 25. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Rendezhetnénk egy virtuális vitaklubot. Prezentációkat adnánk elő, majd azzal kapcsolatban vitáznánk. :P
2021. febr. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Most megnyugtattatok,azt hittem bekattantam vagy valami 😃😂😂
2021. febr. 25. 16:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!