Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen genetikai,pszichológiai...

Milyen genetikai,pszichológiai vagy egyéb okai lehetnek annak,hogy kizárólag az extrém kövér nők vonzanak?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam már ezen a kérdésen,de nem találok rá választ.Csak ilyen az ízlésem? De miért? Sokan tettek már kritikus megjegyzést rám ez miatt,pedig teljesen normális,hétköznapi embernek tartom magam.Tudom, valóban furcsa,hogy egy 200 kg-os nő jobban tetszik,mint egy 60-70 kg-os,de nem tehetek róla.

2021. márc. 6. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Általában a kapcsolatokat az egyhangúság öli meg. Na ez egy 200 kilós nőnél vagy nem, vagy lényegesen lassabban történik meg, mert minden héten hajthatsz rá máshol új 3,14nát, ahol akarsz. Így ők sokkal sokoldalúbbak.
2021. márc. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

1

Lehet sokoldalú egy elhízott nő, ettől függetlenül az emberek 99%-a még leköpni sem hajlandó az ilyet.

2021. márc. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Szerintem az 1-es viccnek szánta. A leköpés azért durva. Azért mert kövér egy nő,nem illik ilyet írni róluk.
2021. márc. 6. 15:59
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
Éppen azt mondtam, hogy nem köpném le az ilyet.
2021. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán valamilyen fétis, amit a sok stressz és a szociális kapcsolatok hiánya alakított ki.
2021. márc. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A stressz érdekes felvetés,mert amikor volt ekkora társam mellette biztonságban éreztem magam,nyugodtabb voltam. Fétis? Tetszenek nekem az extrém kövér nők,szeretem őket.Ha ez fétis,legyen.
2021. márc. 6. 16:13
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy hallottam a férfiak gyakran az anyjukat keresik egy nőben.

Anyukád nem kövér? Vagy valamelyik számodra kedves nőrokonod?

Tudat alatt a kövérséget összeköthetted a szeretettel, így lehet ezért vonzódsz hozzájuk jobban, mint a vékonyabbakhoz.

2021. márc. 6. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Érdekes,amit írtál. Anyukám nem volt kövér,s a rokonságban sincs kövér nő.

Amúgy már kisgyerek koromban is a kövér lányok tetszettek.Talán a véremben van ez....

2021. márc. 6. 16:35
 9/12 anonim ***** válasza:

Másik lehetőség:

Anyagilag rendben voltatok, jutott étel mindig az asztalra?

Nagyapám pl 6 testvér mellett nőtt fel, anyja háztartásbeli volt, max piacozott, apja asztalos. Elég sokat nélkülöztek, éheztek, ezért amióta nem nélkülözik és éhezik, mindennap húst, kenyeret eszik, zsíros kajákat, és bort iszik.

Engem is mindig fel akart hízlalni (sikerült neki, nehéz volt leadnom) , mert a teli has=szeretet,jólét vékony test=szegénység az ő szemében.

Ha te is keveset ehettél, lehet belelátod az ilyen nőkbe az anyagi biztonságot, mert van miből ennie.

2021. márc. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nem volt ilyen problémám,normál családban nőttem fel,nem nélkülöztünk.

Igazán kövér ember sem volt a rokonságban.Ennek ellenére nekem csak a nagyon kövér nők tetszenek. Egy átlagos alkatú nő abszolút nem vonz.Sőt azt vettem észre,hogy ahogy korosodom az egyre nagyobb nők vonzanak.

2021. márc. 6. 16:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!