Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért zavar egyes embereket...

Miért zavar egyes embereket az,hogy az ismerkedés rovatban extrém kövér nőt keresek társnak?

Figyelt kérdés

Többen cikiznek,sértegetnek emiatt. Szégyenlenem kellene,hogy tetszenek a nagyon kövér nők? Mi ezzel a gond? Nekem eszembe sem jutna bántani valakit,ha anorexiást keres,vagy kövér homo férfit stb.

Azt sem tudom miért nem írhatok ki ismerkedéshez keresést,ha előzőleg nem jártam sikerrel,s közben eltelt pár hét.



2020. okt. 17. 13:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fatfétis rulz. Ez van. Szard le. Keresgélj. Mást úgysem tehetsz.
2020. okt. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar.

Nyugodtan keress olyat, aki neked tetszik!

Én ugyan nem vagyok jártas a társkeresőzésben, de hogyan kell ezt elképzelni? Te kiírod a zsáneredet, vadidegenek meg rád írnak, hogy fujj?

2020. okt. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kiírom,hogy milyen társat keresek.Konkrétan én 150 kg feletti nőt.Idegen emberek,akiknek semmi közük a hirdetéshez,sértegetnek. Disznót keresel,aberrált vagy,keress a vágóhídon stb.

Miért zavarja őket,hogy nekem ez tetszik?

2020. okt. 17. 14:18
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Mert nem "általános", akit keresel. A fröcsögés meg valami kényszeres fsszps, a monitor mögül könnyű leosztani a lapokat.
2020. okt. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Engem taszítanak a kifejezetten kövér emberek, de én sem értem, miért kell ezért beszólni valakinek. Gondolom nem kényszerítesz arra senkit, hogy hízzon meg, mert neked úgy tetszik, szóval..

De ez az oldal már csak ilyen, itt még segítséget se lehet kérni egy ideje anélkül, hogy a válaszolók 90%-a ne hordana el mindennek, amiért magadtól nem tudod a választ. Sajna ha regisztráltál, számolnod kell azzal, hogy itt a felhasználók nagy része egy frusztrált, bunkó kis szargalacsin. Gyakran olvasgatok külföldi oldalakat és eddig sehol nem tapasztaltam még ennyi rosszindulatot, mint itt.

2020. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Talán azért is, mert ez tényleg nagyon extrém eset. Emlékszem a múltkori kérdésedre, ott írtad, hogy 180-200 kiló érdekelne.

Az a baj, hogy talán ilyen nincs is, vagy én még nem hallottam. Nőknél, már a 120-130 is nagyon extra, nem hogy a 200 körül. Szerintem nem nagyon fogsz ilyet találni.

2020. okt. 18. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
17%
Mert ez egeszsegugyi problema, es majd toloszekben tolhatod egyik szobabol a masikba,mikozben szivrohamot kap,es a vernyomasa 200bar.... Az arnyoldalat nem nezik az okosok.
2020. okt. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!