Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Férfiaknak a "kamu keménycsávó...

Férfiaknak a "kamu keménycsávó" külső nem ciki?

Figyelt kérdés

Minden olyan külső jegy amivel ilyen "keménynek" mutatja magát, pl. börtön és maffiatetkók, szándékosan kopasz fej, kigyúrtság, sosem mosolygás mert az nem kemény.


Maffiabőrdzseki, katonai bakancs, katonai terepszínű ruhák pedig nem is katona. Harci kutya. Szóval ilyen ál dolgok.


Azért nagyon furcsa ez a keménykedés mert eközben meg fizikailag pl. küzdősporthoz annyi közük van, hogy játszottak konzolon bunyós játékot meg látták filmekben, vagy állóképességi sportokba(kerékpár, futás stb.) soha bele sem szagoltak.


Ők nem érzik kellemetlennek, hogy amit a külsejük sugall és amik ehhez ők valójában fizikai-állóképességi értelemben az nincs egyensúlyban?



2021. márc. 6. 19:25
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
26%
A lányok többsége (elvileg) szeretik a fuckboy-okat. Tehát ez lett a divat.
2021. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem már nagyon unalmasak az ilyen csávók, kiment a divatból ez az egész...de hát ők tudják hogyan akarnak kinézni. Lehet valaki úgy is kemény, hogy nem ilyen dolgokkal veszi körül magát. Nekem a halálom ugyanezek a dolgok +BMW szét is vertem már egy ilyen csávót mert beszólt facebookon, hogy én aztán nem vagyok olyan "ütös",aztán találkoztam vele egy kocsmában 2 ütést bírt :D szóval valahogy én nem szarok be ezektől a dolgoktól már. 29f
2021. márc. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem nagyon gáz. Ismertem olyat aki fel fújtatott bodybuilder alkattal egy cementes zsákot nem bírt megemelni míg én igen (60kgs nő vagyok) és ráfogta arra hogy meghúzta a hátát.. persze :D Ciki bevallani hogy az ilyen mímelt keménykedés mögött semmi tartalom meg erő nincs, csak vakítás az egész.
2021. márc. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
24%
Te nem érzed kellemetlennek hogy ennyit foglalkozol más emberek életével?
2021. márc. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

# 4


nem hogy nem kellemetlen, még büszkeséggel is eltölt

2021. márc. 6. 19:37
 6/22 anonim ***** válasza:
76%
De. Én vagyok a másik véglet: aranyos, mosolygós srác vagyok, de ha gyengeséget látok, megkínozlak és megöllek. Nyilván picit túlozva, de érted a lényeget. A külső nem árulkodik a valódi személyiségről. Valakinek egyszerűen ez a stílusa.
2021. márc. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
75%

Szánalmas az osszes ilyen ember. Meg azt hiszik, ha csunyan neznek mar be van toluk szarva mindenki.

Kutyaval mindegyik kemenykedik, meg azt hiszik ok a zorallok. De azt nem ertem miert kutyaval kell kemenykedni.


Azt hiszik a szakall meg a flegma szajtartas, flegma beszed az annyira vagany.

2021. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
53%

"nem hogy nem kellemetlen, még büszkeséggel is eltölt"


Na, lehet hogy az általad kritizált emberek is pont így gondolkodnak mint te. :)

2021. márc. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
73%

"Ők nem érzik kellemetlennek, hogy amit a külsejük sugall és amik ehhez ők valójában fizikai-állóképességi értelemben az nincs egyensúlyban?"


De ezt honnan tudod ilyen biztosan?

2021. márc. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%
Ja egyébként aki ki van gyúrva, annak a külseje miért ne sugallhatná a valós fizikai erejét? :D Ez elég paradoxon. :D
2021. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!