Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A külső benyomás tényleg...

A külső benyomás tényleg ennyire fontos? Ti melyik nőt vennétek "komolyabban" első látásra?

Figyelt kérdés
kezdő pszichológus mindkét lány, azonos a munkahelyük, mindketten okosak, értenek a szakmához, mégis az egyikőjükhöz szívesebben fordulnak az emberek
2021. febr. 22. 19:14
A kérdező szavazást indított:
kapucnis pulóver, copfba fogott haj, semmi elegancia, nem sminkel, nem hord ékszereket, látszik, hogy kb. max 2 percet fordít a külsejére reggel
mindig gondosan kiválasztja az aznapi ruhát, mindig magassarkúban, hibátlan smink, rúzs, ékszerek, gyakrabban van szoknyában, ügyel az igényességre
41 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Még szép, hogy nagyon fontos. :D
2021. febr. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
A laza és a kényszeres közül ezerszer inkább a lazát. Emberibb, ha nem tökéletes.
2021. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok dönteni, mert annyira nem szempont nálam hogy miben van meg van-e rajta smink vagy nincs.

Tökmindegy hogy néz ki, csak az számít hogy hogy jövünk ki, és hogy tudunk együttműködni a gyógyulás érdekében.

2021. febr. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%

Nyilván a másodikat, csak annyi a kérdés hogy mennyire veszi ezt komolyan.


Ismerek egy nagyon jó csajt aki annyira tiszta/igényes mindig, hogy szerintem még szarni sem jár el.

2021. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Tényleg nagyon fontos. Én egyiket se venném komolyan. Szerintem 1-eske túl keveset, 2-eske meg túl sokat foglalkozik a külsejével.

A munkaruha egy jelmez, aminek illenie kell a beosztáshoz. 1-eske árufeltöltőnek képzeli magát, nem lehet túl sok önbizalma, talán olyan pácienseknek szimpatikus akik maguk önbizalma a béka sge alatt van, és csak ilyen nagyon topis emberekhez mernek hozzászólni.

2-eske meg titkárnőnek képzeli magát, ami nem lenne baj, ha az lenne. De ez a túlzott tökéletesség pedig nem sugároz emberséget. Egy pszichológusnak emberinek kell lennie, aki előtt a hibáinkat is vállalni merjük. Nem baj, ha nőies, de a tökéletes smink, magassarkú szerintem sok. Olyan mint egy maszk.

Valahogy önmagára igényes, de mégis emberi, önazonos, nem túlzottan megtervezett, de nem is teljesen elhanyagolt külsejű pszichológushoz mennék szívesen.

2021. febr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Csatlakozok a #3aahoz.
2021. febr. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nyilván kell egy pozitív első benyomás hogy az ember egyáltalán úgy figyeljen fel valakire hogy az fel is keltse az érdeklődését.

Persze ebből nem következik hogy az a jó első benyomás hogy ha valaki már kényszeresen igényes a megjelenését illetően. Én speciel a két általad vázolt lehetőség közti középutat tartanám ideálisnak.

2021. febr. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%
Luxusprostinak öltözött pszichológushoz nem mennék.
2021. febr. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Metionin ***** válasza:
81%
Nekem mindegy hogy néz ki, elmennék mind a kettőhöz és akinél azt érzem hogy jobban együtt tudok működni vele, ahhoz járnék. Az meg akkor dől el amikor beszél velük az ember, nem ott hogy melyiken van smink.
2021. febr. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
2#, Hülyeség. Pont hogy az első tökéletes és a második hibás. Kétlem, hogy jól végezné a munkáját ha ilyen felszínes. Még hogy rúzs. Hol él? Színházba tart?
2021. febr. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!