Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Melyik a te személyiségtípusod...

Melyik a te személyiségtípusod a 16 közül az MBTI teszt szerint és egyetértesz-e az eredménnyel?

Figyelt kérdés

2021. márc. 7. 09:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Több oldalon is kitöltöttem a tesztet, mindig ENFJ jött ki és nagyrészt egyetértek vele, bár korántsem tartam magam akkora vezéralkatnak, mint amilyennek a jellemzés leír. Inkább az a tanácsadó típus vagyok.
2021. márc. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
74%
Volt már INTP, INFP és INTJ is. Az első két betű jellemzésével abszolút egyetértek (nem véletlenül stabilak), az utóbbiaknál mind vannak, amikkel igen, és amikkel nem.
2021. márc. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
62%

Az INFJ jött ki kétszer is, pedig több hónapos eltéréssel csináltam.

Azzal a jellemzéssel különösen egyetértek, hogy a legritkább személyiségtípus, hisz sose találom sehol igazán a helyem társaságban, nagyon elvétve vagyunk.

2021. márc. 7. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

ENFP

Egyetértek.

2021. márc. 7. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

INTP több teszten is (angol, magyar)

90%-ban egyetértek.

2021. márc. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
88%
ENTP vagyok, nagyrésut egyetértek. Imádok vitázni :D
2021. márc. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés kedvéért megcsináltam a tesztet, INFP jött ki. Szerintem nem vagyok ennyire elvont. Egy rész volt, amivel nagyon találva éreztem magam, hogy könnyen beszélek metaforákban, hasonlatokban, szimbólumokkal.
2021. márc. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
50%

Nekem mindig más jön ki, vagyis nem emlékszem pontosan a korábbi eredményeimre, csináltam egy gyors tesztet most is.

ENFP-A jött ki.

E:64%

N:53%

F:64%

P:81%

(A:94%)


Az első három betű százalékán látszik, hogy azért ez nem olyan stabil, voltam már a másik is.

Azzal egyetértek, hogy ennyire közeliek az értékek az 50%-hoz, az, hogy épp merre billen az naptól, hangulattól függ.

Amit ez a konkrét betűcsoport leír, az nem jellemző rám.

2021. márc. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
79%
Csak egy online teszt kitöltése után nagy a valószínűsége, hogy nem az jön ki ami valójában vagy. Ha valakit ez komolyan érdekel, akkor olvasson utána, az egész alapjának, a kognitív funkcióknak, és a részletes tanulmányozás után döntse el, hogy önmaga szerint melyik személyiségtípusba tartozik. Attól, hogy két tesztre az jött ki, hogy INFJ vagy, koránt sem biztos, hogy ez valóban így van. Nagyon sokan azt gondolják és mondják hogy “jaj én olyan különleges vagyok, én vagyok a legritkább személyiségtípus” közben pedig egyáltalán nem azok, és ez nagyon idegesítő tud lenni. Tehát ha tényleg valós és megalapozott eredményt szeretnétek kapni, akkor olvassatok utána részletesebben a dolgoknak. Én egyébként INTJ vagy INTP vagyok, ebben még nem vagyok biztos, mert nekem is még sokat kell tanulmányoznom a témát, hogy szinte biztosra el tudjam dönteni.
2021. márc. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
89%
INFJ-T jött ki eddig mindig, és párszor kitöltöttem már :D (egyetemen is kellett előző félévben, meg el is felejtettem mi jött ki régebben) Szinte minden pontjával egyetérttettem, szóval elég találó.
2021. márc. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!