Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak itt 23 évesek? Hogya...

Vannak itt 23 évesek? Hogyan alakul az életed? Hogy érzed magadat álltalában? Mik a terveid? Jelenleg mivel foglalkozol? Hogyan alakulnak a kapcsolataid?

Figyelt kérdés
Milyen nemű vagy?

2021. márc. 7. 10:25
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
én már 25 vagyok :D
2021. márc. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyárban dolgozom, albérletben élek egyedül. Elég nyomasztó hogy hiába van egy egész jó szakmám, nem alkalmaznak mert nincs tapasztalatom. Hát így nem is lesz... Emberi kapcsolataim szinte teljesen megszűntek a vírus miatt.

Terveim szerint amint lehet, megyek ebből az országból és vissza se jövök.

2021. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
62%
Igen, vannak. Nehezen indult az életem, de végül összejött mindent, amire vágytam. Pár év múlva 'nyugdíjba' vonulhatok a passzív kereseteim miatt.
2021. márc. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én pont 23 vagyok hát mit mondjak egyenlőre sajnos nem alakult jól az életem bár rosszul sem egy dolgot kivéve de arról én nem tehettem , igazából most ilyen "felkészülés "időszakban vagyok próbálom magam összeszedni felkészíteni hogy megvalósuljanak a vágyaim álmai ,igyekszem minden pontosan fejben megtervezni mert bár úgyis minden változhat ezért én szeretném magamban felvázolni az elkövetkezendő éveim megvalósítandó dolgait
2021. márc. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és 23 f
2021. márc. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

23L vagyok.

Szüleimmel 2 éve elköltöztünk, így távkapcsolatba kerültem. 3 éve együtt vagyunk, de már a jegyese vagyok. 2 hetente találkozunk. Elég rossz, mert az út hozzá hosszú és fárasztó. De ingázunk, mert szeretjük egymást nagyon.

Szüleimmel élek, itt kezdtem el az egyetemet. Egy év múlva végzek. Az egyetem szuper, megtaláltam azt, amit életem végéig dolgoznék.

Egy év múlva miután végzek az a terv, hogy visszaköltözöm szülőhelyemre páromhoz, összeköltözünk és családot alapítunk. Egy kicsit szomorú a történet, mert így most már őket fogom 2 hetente látni, úgy mint most párom, de ez ilyen.

Szüleim sokat betegeskednek mostanában, ez kicsit megpecsételi a mentális egészségemet. Anyukám refluxos, apukám nem rég átesett egy infarktuson sajnos.

Megtakarításom kb. 400ezer forint. Diákmunkákkal. Nyáron szeretnék dolgozni majd végig és minél többet keresni. Talán jövőre kevesebb órám lesz és akkor egyetem mellett is melózom majd.


Hát én így állok. :)

De az én esetem szerintem elég ritka, mint a fehér holló:D

Az egyetemen a velem hasonló korúak többségének nincsen még párja, akiknek van azok pedig még nincsenek eljegyezve, de vannak már azèrt terveik a párjukkal hosszú távon, a szakot mindenki szereti nálunk szerintem. Többségük diákmunkázik, sokunk ösztöndíjas.


Szóval zajlik az élet.

2021. márc. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!