Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az miért van hogy a melegek/le...

Az miért van hogy a melegek/leszbikusok többsége gazdag, intelligens, jómódú?

Figyelt kérdés

Nem rajongok a homokosokért, viszont nem is ítélem el őket.


Azt tapasztalom hogy a melegek/leszbikusok többsége kifejezetten intelligens, ápolt ember, értelmiségi pozícióban dolgoznak, jó egzisztenciával rendelkeznek.


Senkit nem lenézve de nincs köztük gyári munkás, ács, tetőfedő, burkoló stb.


Ezek az emberek általánosságban a művész világból, üzleti világból kerülnek ki.


Mi az oka ennek?



2021. márc. 7. 11:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez egyáltalán nincs így.


Szimplán arról van szó, hogy a köztudatban elöbb szembesülsz egy színész, színházigazgató, celebritás, politikus vagy akármilyen jól kvalifikált meleggel, mint mondjuk egy segégmunkással vagy gyári operátorral.

2021. márc. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%
Ha egy gyári munkás, ács, tetőfedő, burkoló stb. bevallja,hogy meleg/leszbikus,akkor számíthat rá,hogy a társadalom kiközösíti.Elveszítenék a munkahelyüket mondvacsinált okok miatt,vagy zaklatásnak lennének kitéve.Nem állnának velük szóba a szomszédaik,elkerülnék őket a "barátaik",és még örülhetnek,ha megússzák fizikai atrocitás nélkül.
2021. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom az indexes Náray Tamás interjú ihlette a kérdést. Meg is válaszolta benne.
2021. márc. 7. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
Plusz nincs gyerek,aki visszatartja a tanulásban,karrierépítésben, spórolnia sem kell.
2021. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

Mert csak azokat mutogatja a tv.


Van csöves homi is.

2021. márc. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Ők azok, akik közül többen nyíltan felvállalják ezt a helyzetet. Ráadásul egy politikus, színész, professzor esetében ezt a hírt felkapja a média. Abból nem lesz hír, hogy Józsi, az ács és állványozó összeköltözött a barátjával.
2021. márc. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
48%
Mert nincs gyerekük, ami nagy pénzszipoly.
2021. márc. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
Mert egy magyar prolinak olyan kornyezete van, hogy az egesz eletet hazugsagban, boldogtalanul kell leelnie, ha meleg.
2021. márc. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
71%
Én leszbikus vagyok, nagyon sokáig kisebbségi komplexusom volt miatta, ezért tanultam rettentő sokat, így sikerült egy nagyon jó egyetemre bekerülnöm. Szerintem sokunknál ez is lehet egy tényező.
2021. márc. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
38%
Ha jo lenne az agyam en is tanultam volna. De hulyenek szelettem.
2021. márc. 9. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!