Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A nagyon gazdag emberek...

A nagyon gazdag emberek kimossák a koszos ruháikat, vagy mindig újat vesznek?

Figyelt kérdés
A napokban azon gondolkoztam, hogy egyáltalán nem tudnám elképzelni hogy pl. Egy világhírű rapper hatalmas villájának közepén egy kis ruhastárítót, amin lógnak a zoknik. És ha belegondolsz abba hogy minden nap más szettben pózolnak instán, amit persze frissen vettek, akkor miért halmoznák éveken át a ruháikat, hiszen annyit vehetnek amennyit csak akarnak? Hallottam olyanról aki új autót vesz amint egy karcolás van rajta, vajon akkor erre is lehet példa?
2021. febr. 14. 18:46
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Érdekes dolgokon gondolkozol. De szerintem kimossák, nyilván dobnak is el belőle rendesen, de ha szeretnek egy szettet vagy egy ruhát, nem hinném, hogy megszabadulnak tőle.
2021. febr. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem ők mosnak hanem a bejárőnőjük vagy a bejárónő tisztítóba viszi. Meg szerintem annyi szponzor cuccot kapnak csak hogy reklámozzák őket hogy jó ha egyszer feltudja venni.
2021. febr. 14. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
17%
Azt tudtad, hogy létezik szárítógép is? Ritkán látok olyan háztartást, ahol a hagyományos módon szárítják a ruhákat.
2021. febr. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy te nem tudod elképzelni, pedig valszeg így van, csak a mosókonyhát nyilván nem szokták mutogatni, mikor a TV stábokat körbevezetik a lakóbirodalmukon.
2021. febr. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%
Olyanról tudok hogy az ilyenek közül van akik csak egyszer hordanak egy zoknit vagy boxert.
2021. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
Amugy az uj ruhat eleve ki kell mosni, mielott felveszi az ember. Innentol fogva sem ertem. A gazdag emberek nem olyanok, mint a proli, akinek megszaladt, es nagyzolni akar.
2021. febr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
67%

6

Sosem mostuk az új ruhákat, a környezetemben sem mossa senki.

2021. febr. 14. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A ruházkodási szokásokról nem sokat tudok, de erről eszembe jutott valami más, gondoltam leírom: Milliomos ismerősök, van két gyermekük. Az anyjuk, miután játszottak egy csomag gyurmával, rögtön kidobja, mert szerinte ráragadnak a bacik. Van, hogy több kiló gyurmát elhasználnak egy héten.
2021. febr. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyetlen olyan emberről hallottam, aki soha nem vett fel kétszer egy ruhát. Ezt még évtizedek múltán is mesélték róla más gazdagok, ezért nem tartom valószínűnek, hogy az ilyesmi általános volna.


Kitisztíttatják a ruháikat igényes szolgáltatóval, és újra felveszik.

2021. febr. 14. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 October15 ***** válasza:
Nem felel meg a követelménynek mert ő nem nagyon gazdag szimplán egy agyhalott adócsaló kifutófiú de azzal vagizik ha jól emlékszek, hogy ő nem vesz fel kétszer 1 inget: Berki Krisztián [Már nem a tényleges teljesítménnyel rendelkező tornász hanem a celeb.]
2021. febr. 14. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!