Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem érzed magad nagyon magányo...

Nem érzed magad nagyon magányosnak/nem vagy nagyon magányos attól, hogy mély érzésű vagy?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 00:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
De, annak érzem magam.
2021. márc. 10. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10%
Mi az a mély érzésű?
2021. márc. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
De, pedig van barátom, csak ritkán tudunk találkozni. Főleg este valahogy nagyon rosszul érzem magam lelkileg, nem tudom miért, vagy hogyan, egyszerűen csak úgy érzem, hogy fájok belül. Néha van, hogy csak órákig zokog, nem tudom miért, csak muszáj és nagyon fáj.
2021. márc. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De igen.
2021. márc. 10. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Önmagában ettől nem. Egy mélyérzésű ember is találhat társat, barátot. Más dolgok miatt érzem magam annak.
2021. márc. 10. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
De igen. Sokszor érzéketlennek látok másokat, akik normálisak. Én viszek túl sok érzelmet mindenbe.
2021. márc. 10. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyakram érzem és éreztem magányosnak magam,mert nem voltam és nem is vagyok kifejezetten jóképű férfi. Mivel szemüveget is viselek, ezért a tásadalom nagy része előítélettel nézett rám,pedig fogalmuk sincs,hogy igazán milyen is vagyok. Ezért szinte alig voltak barátaim,eddigi életemben. Ráadásul a mai napig romantikus alkat vagyok,ezért sok támadást kaptam. Volt olyan eset,amikor megismertem egy lányt, akit tiszta szívemből szerettem és nagyon fájt ha szakítottunk. De az is rosszul esett,ha őszintén közeledtem valaki felé,ő pedig csak játszadozott velem mindig, viszont nem vett komolyan soha sem.
2021. márc. 10. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, mert ezzel legalább sikerül az embereket elmarni magam mellől.
2021. márc. 10. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Annak érzem magam, nehezen találok barátokat.

25F

2021. márc. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok magányos, de ha lennék, nem hiszem hogy az azért lenne, mert mély érzésű vagyok.
2021. márc. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!