Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Magányosnak érzem néha magam....

Magányosnak érzem néha magam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Az van, hogy egy éve van egy párom. Ő 23 éves. Aranyos, kedves, figyelmes. Az alatt az egy év alatt egy nap nem volt amikor ne találkoztunk volna, ne lettünk volna együtt akár csak egy órára.... Igaz, volt, hogy már csak aludni tudtunk együtt mert dél elött iskolában voltam és ő meg délutános volt a volt munkahelyén, ezért csak késő este ért haza.

Jelenleg magántanuló vagyok, így mindig vele tudok lenni egy kicsit, viszont ha elmegy dolgozni akkor sokszor szomorú, lehangolt leszek és pár óra múlva elfog a magány érzete.

Persze, tudom, muszály dolgozzon. Én is szeretnék minnél elöbb dolgozni, mert pénzből lehet megélni, viszont szerintem ez nem túl normális, hogy ennyire rosszul érzem magam nélküle.

Esetleg valaki tudna erre mit mondani?

Sajnos engem ez nagyon zavar, és nem tudom mit kéne kezdjek ezzel az érzéssel.


16/l



2018. nov. 21. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:

Menj el diákmunkára ez segíten fog, emberek között lehetsz, így pénzt is keresel és barátokra is találhatsz.

Sétálj naponta 2x30 percet,reggel és délután, jót fog tenni, nekem el hiheted :-)

Járj el közösségbe.

2018. nov. 22. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Dolgozni nem tudok elmenni, ugyan azon okból ami miatt magántanuló lettem. Az eemberek társaságát nem kedvelem túlzottan, a korosztályommal meg kifejezetten rosszul jövök ki.
2018. nov. 22. 07:40
 3/6 anonim ***** válasza:

Hiába nem tudsz dolgozni, muszáj lesz majd. Valami ptthon elvégezhető munkára lene szükséged, ha nem tudsz eljárni. Azt meg még diákmunkán nem igen adnak.


A gond tényleg ott van, hogy nem köt le semmi, tanulsz és ennyi, túl sok "szabadidőd" marad.


Én nekem is eléggé furcsák az érzéseim, ha nem kötöm le magam.


Esetleg írj, vagy találj ki valami alkotós, kreatív, hosszabb időt igénylő munkát, az leköt.

2018. dec. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Otthon főzöm, mosogatok, stb. Ez sem köt le sokáig. :/
2018. dec. 1. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezért kéne mást is, mert a főzés és a házimunka nem egy olyan tevékenység, ami ki kéne, hogy telítse a napod (máskülönben koszos lakásban éheznék, mivel munka és a kutyák mellett nem lenne időm se takarítani se főzni) és lekössön; ha csak nem szakács vagy takarító az illető. Továbbra is javaslom, hogy válaszd az alkotást, mert nem csak, hogy leköt, de hihetetlen nagy energiát ad, mindig motiváltleszel, hogy javíts rajta és mindig jó érzés lesz szemlélni/olvasni a végeredményt.
2018. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz. Bár mostanában nem volt ehez sem kedvem. Minden esetre próbálkozom. :D
2018. dec. 2. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!