Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemtelenség volt felhívni a...

Szemtelenség volt felhívni a nyomozót vagy még belefér?

Figyelt kérdés

Én este 22-ig bezárólag szoktam beszélni emberekkel telefonon és az előbb kiderítettem annak a nyomozónak a saját mobiltelefon számát ami az övé.

Felhívtam és kérdezem tőle, hogy a sátor ügyben valóban egy fiatal huszonéves nyomozónő fog már foglalkozni, nem ő, erre nem válaszolt csak kérdezősködött álmos hangon honnan tudtam a számát és miért magánemberként hívom meg ilyenkor. Elnézést kértem tőle. Amit kérdeztem nem válaszolt.


Most attol tartok, hogy mivel ő rendőr nyomozó, (volt), nem-e jelent fel zaklatásért?

Vagy egy alkalom még nem zaklatás?


Legközelebb idegeneket, ha hívni akarok nem ilyenkor teszem.



2021. márc. 10. 21:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen az. Gondolj bele, este hívnak a privát számodon munkaügyben. Én is felcseszném magam rajta. Ha idegen hív nekem is az az első kérdésem, hogy honnan tudja a számom. De ilyen későn általában fel se veszem.
2021. márc. 11. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
2021. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Qrva nagy suttyóság 10-kor odatelefonálni vkinek, főleg ilyen kis szarsággal kapcsolatban...

Ha nem barátod az illető, sztem 6 után bárkit felhívni munkaügyben csak szimplán prosztóság.

2021. szept. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nyomozó magántelefonját te nem tudod megszerezni. Ez kamu a köbön.
2022. jún. 4. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!