Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Utcán összefutva egy hírességg...

Utcán összefutva egy hírességgel mi az, ami még belefér és mi az, ami már nem?

Figyelt kérdés

Felkerültem Pestre és tök meglepő volt számomra, de mivel a belvárosban mozgok, így viszonylag gyakran látok közepesen ismert, általam kedvelt előadóművészeket, nevesebb embereket (pl kevésbé ismert rappereket, zenészeket, vloggereket).


Kíváncsi lennék a véleményetekre, hogy szerintetek egy ilyen véletlen összefutás alkalmával mi az, ami még belefér és ami még jól is eshet az illető művésznek és mi az, ami már sértené a magánszféráját? Tehát pl ha egy fellépésre megyek, akkor ott értelemszerű, hogy nem bunkóság, ciki fényképet, aláírást, pár szót váltani az előadóval, de pl az utcán ki tudja mi van vele, nem nagyon illene zavarni, de mégis valahogy ösztönszerűen szeretném neki elmondani, hogy "helló, nagyon szeretem/tisztelem a munkád"... stb.


Legutóbb pl egy közepesen ismert rapperrel futottam össze, megszólítottam, megkérdeztem, hogy tényleg ő-e az, mondtam, hogy bírom a zenéjét és lepacsiztunk, majd továbbmentünk. Ez még belefér? Vagy mikor nem színpadon/stúdióban vannak, akkor ugyanolyan hétköznapi "senkiként" kellene tekintenem rájuk és elmennem mellettük, mint mások mellett?


2019. szept. 22. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
Ha juniorral találkozol...köpd le!
2019. szept. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem egy selfie, illetve egy két szó, mondat simán belefér:) csak ne legyél nagyon rámenős.
2019. szept. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem agyf**t kapnak amikor utcán leszólítják őket
2019. szept. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az tőle is függ. Pár szó még oké, aztán ha ő kezdeményezi a továbbiakat, akkor lehet velük hosszasan beszélgetni. Így sikerült kvázi összebarátkoznom két kevésbé ismert énekessel (az egyik járt az x-faktorban). Pár szót mondtam nekik, jeleztem, hogy tetszik amit csinálnak, aztán a harmadik találkozó után már ők köszöntek nekem, kezdeményezték a beszélgetést és így jóba lettünk. De ha ezt nem teszik, akkor hagyd őket.
2019. szept. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én maximum rámosolyognék, hogy tudja, hogy felismertem. Kva idegesítő lehet, ha bármerre megy az ember intézni a dolgát, idegenek szólítgatják le, akikkel jópofiznia, fotózkodnia kell, mert különben lejárató kampányt indítanak ellene.
2019. szept. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Túlzás...

Szimplán azt nézd bennük, hogy ők is emberek s nyitottabbak lesznek.


Amikor wels-ben voltam nekem inkább kellemetlen, amikor valami rajongó vinnyog s furán viselkedik - taszító.

De volt egy férfi, aki meghívott forró csokira s jót beszélgettünk, a végén mondta el, hogy volt a kiállítàsom megnyitóján, elkérte az elérhetöségemet. :)


Ha olyan ember, akit szívesen megismernél s nyitott feléd legyél rendes vele.

2019. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!