Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok féltékeny, ha az...

Miért vagyok féltékeny, ha az egyik fiúbarátom a csajozásairól mesél?18l

Figyelt kérdés

Van egy közelebbi haverom, akivel ritkán találkozunk személyesen a kialakult távolság miatt, de ennek ellenére napi kapcsolatot tartunk például Messengeren keresztül. Igazából nem hiszem, hogy szerelmes lennék belé, túl nagy a korkülönbség, majdnem négy évvel idősebb vagyok mint ő, tök más életszakaszban vagyunk, annyira nem állunk egymáshoz közel, hogy mondjuk úgy tekintsek rá, mintha az öcsém lenne, de azért már majdnem. Ennek ellenére, ha más lányokról mesél, mindig elkap egy enyhébb féltékenység. Sokszor gondolok arra, hogy bár korban közelebb állnék hozzá, vagy mondjuk arra, hogy később ha idősebbek lennénk és nem lennénk ennyire más életszakaszban, akkor tuti adnék egy esélyt kettőnknek, ha úgy alakulna. Aztán mindig eszembe jut, hogy mire hasonló életszakaszba lépünk addigra neki fix, hogy lesz neki valakije.

Viszont amit érzek azt tényleg nem mondanám szerelemnek. Nem azt érzem, mint amikor tényleg szerelmes vagyok, hanem valami teljesen mást. Inkább csak azt, hogy ha úgy alakulna és adott lenne minden körülmény, akkor tuti nem mondanék nemet. Mert nyilván nem jönnék össze egy végzős, általános iskolás, 14-15 év közötti kissráccal, én 18 éves vagyok, jövőre végzek gimiben. Ez teljesen más szakasz az életben, nem működne, nem lenne értelme. Viszont ha mondjuk minimum ő 18 lenne én meg 22 akkor simán mondanám, hogy legyünk együtt. És én nem értem miért vagyok néha enyhén féltekény, amikor tudom, hogy nem kellene, meg egyébként ha neki alakul valakivel, akkor őszintén örülök neki, csak ott van nálam a háttérben az a pici féltékenység...


Miért érzem ezt...? Egyáltalán ez normális..?



2021. márc. 11. 00:35
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Mert egy nő gyakran akar olyan férfit,aki érdekelt más nők által. Ez vagy trükk,vagy tényleg jól megy neki a csajozás,és most kibeszéli magából,és nem trükközni akar,de ez attól még működik.
2021. márc. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%

Esetleg arra lehetsz még féltékeny, hogy neki van miről mesélni, neked nincs.

Neki van élménye, neked nincs.

És ez hiányzik neked.

Illetve egy barátnő miatt simán a háttérbe is szorulhatsz nála.

Ez elég nyomós ok a féltékenységre.

2021. márc. 11. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Mert többet érzel iranta mint baratsag! Fiu lány között sosincs baratsag az egyik fel mindig többet akar!
2021. márc. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon sok ember véleménye vitatkozik a hármasével,de igaza van. Fáj,nem akarják beismerni,maguknak hazudnak. Férfi,és nő(nem kislány és kisfiú) nem marad beszélgető viszonyban sem olyan nagyon,ha nem akarnak egymástól semmit.
2021. márc. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem normális. Ha nem akarsz hivatalosan a barátnője lenni, akkor is kikövetelhetsz magadnak némi intimitást, ha már úgyis összejártok lelki társkodni :).

Balhézz egy kicsit csajosan, amikor mesél, aztán meglátod, hogy veszi-e a lapot! Aztán meg szépen inkább magadra tereled a figyelmét.

2021. márc. 11. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez valami szerelem-féleség. Vonzódsz hozzá, sajnos ez nem válogat. Nagyon egy hullámhossz kerültök, mindent megbeszéltek, nagyon sokat beszéltek, rosszul esik, ha más lányokról beszél... Igazából akkor derül ki számodra, hogy mi ez, amikor megszakad a kapcsolat, nekem volt hasonló, én is mondogattam, hogy ez nem szerelem, aztán volt egy cirkusz mással, nem vele és nem nagyon beszélünk azóta, konkrétan szerelmi bánatom volt, tök depis lettem.

Amúgy ezt jó lenne magaddal is elfogadtatni, és egy kicsit elengedni a srácot,mert ott is a barátnők féltékenykedtek sokszor rám, meg még volt pár lány, akivel jóban volt. Szóval szar szitu. Megvárni ne várd, lehet ha az élet úgy hozza összejöttök, 20 felett már nem annyira számít 4 év a javadra.

2021. márc. 11. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Az ezredik fától az erdőt miért nem létezik nő és férfi között barátság kérdés...
2021. márc. 11. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Hali! Kicsit kesobb de a szoveg ossze vissza van. Mivel mar leirni is alig tudtad a feltekenysegedtol nem? Ez nyugis helyzet mondd el neki hogy ez a szitu... lehet hogy azert beszel a csajozasairol hogy feltekennye tegyen mert mondjuk bejossz neki... de mindenkepp meseld el neki a szitut. Sok szerencset puszi puszi
2021. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!