Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyenek a székelyek?

Milyenek a székelyek?

Figyelt kérdés
Külső és belső tulajdonságok is jöhetnek.

2021. márc. 11. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
80%
Nazalisan beszélnek és hát nem a munka hősei, de szeretem a kollegaimat (3 székely kollégám van) :)
2021. márc. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Van néhány székely ismerősöm, nagyon jófejek, viszont nem nagyon igaz rájuk a székely viccekből ismert szűkszavúság, sőt... :D
2021. márc. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
50%
Beszélgettem egy székely lánnyal xd Hát nem volt szimpi
2021. márc. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Az biztos,hogy inni azt tudnak.
2021. márc. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
Kissé vaskalaposak, lassúak, de tisztességesek, megbízhatóak, korán kelnek, sokat dolgoznak és nincsenek luxusigényeik. Én kedvelem őket (apai nagyapám Erdélyből származik).
2021. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Remelem, akik otthon maradtak, nem ilyenek, de akik Magyarorszagra jottek, sunyik, potyalesok, pofatlanok.
2021. márc. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
68%
Székely mondás:A leány nem gyerek az asszony nem ember a medve nem játék😀
2021. márc. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Milyenek a magyarországiak?

Külső és belső tulajdonságok is jöhetnek.


Ha erre válaszolsz, akkor válaszolok én is a te kérdésedre. ;)

2021. márc. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
8-as, mivel magyar vagyok leírom: ügyeskedők és lelemenyesek, nagyon pesszimisták és tesze-toszak, zsenialiasak és rettenetesek vagyunk :)
2021. márc. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%

Magyarországiak:


Elhiszik hogy külföldiek minden ami nem magyar az menő. Főleg ha az a valami német vagy angol vagy amerhiiikaii. Főleg az amcsi és a német. Hagyományos magyar kaját alig esznek örülnék ha még van a havi 300ezer amiből marad havi 150 körül abból mindenféle reform ehetetlen kurv.a menő lazacos spenótos vagy bélszínes flinces flancos kajákst csinálnak. Ami hagyományos és hazai kaja azt nem készítik.

Nem vallásosak, nincs Szent ünnep ha templomba jársz akkor kinéznek szektásnak néznek. Szidják minden 2. Mondatban a Jó Istent. Nem nevelik a gyerekeket hagyományok szerint. Karácsonyra kacsát esznek -ami röhej- húsvétra nem vesznek sonkát nem élik meg az ünnepet elmenekülnek otthonról és inkább kirándulnak ahol csak a teló nyomkodás megy. Mindenki felvág hogy amúgy ő jár túrázni és egészséges. Ha kell ha nem a mentés dolgokat veszi közben a kenyér majd ki esik a szájából.

A szomszédnak vesznek autót meg úgy mindent, nem maguknak. Hitelt hitelre halmoznak alkoholista nagyon sok vagy dugivó, a gyerekek nagyon hamar cigiznek és drogoznak. Az ottani romák szinte mind bio füvet szívnak és a putrisabb magyarokat is bele húzzák ebbe. Gyujtogetők mindent halmoznak semmit nem dobnak ki vagy csak nagyon nehezen. Műanyag edény maniasak elhiszik hogy ez igen is környezet védő... Egy átlag panel lakásban alig lehet lépni annyi felesleges holmi van mindenhol. Családi házban meg a fészer és egyéb dolgok vannak roskadásik. Egyenlőre még az új CSOK támogatás élvezői 20 év hitellel meg 3 gyerekkel építik a számításba felhúzott csili-csálé 120nm családi házát 2méter telekkel na jó asszem úgy átlagban 500-600nm ebből több mint a fele divatos amcsi térköves maradék meg gyeptéglás /amúgy 1 telket vesznek a vállakozók és 2 osszák na erre épülnek a menő szántás házak/ . Na és akkor játszák az új gazdagot. Mindenki szidja a fideszt és Orbán Viktort még is kormányon van és sorra nyeri a választásokat. Mindenki mondja hogy ha van tüntetés "na majd lesznek 500-an" mondja ezt kb 8M magyar... Végül tényleg annyian vannak. -live adásban többen vannak mint a helyszinen- károgók, más kárának örülnek, szar pénzért dolgoznak és kárognak, drága minden és kárognak, varjak és a maradék birka. Beszariak, nem tudnak értelmezni egy jogszabályt. Pl: 2 hétig zárva lesz minden kivéve élelmiszer üzletek, barkács stb -gyakorlatilag minden ami kell a mindennapokhoz- mitcsinal a sok fogyatékos magyar????? Elmegy és úgy vásárol be megrohamozta auchan.t, tescot, stb mintha világháború lenne! Nézz utána ha nem hiszed! Vagy ha nem tapasztaltad. És a legrosszabb hogy élvezik a háborús állapotot amit maguknak teremtenek! Saját káruknak is örülnek. Lenézik a saját országuk és Honfi társaikat. Ha külföldre mennek azt tanácsolják egymásnak: csak magyarral ne dolgozz együtt!

Röhej undorító... Én nem vagyok magyar 20 évig éltem ott! Ezért lehet lesz sok hiba abban mit írtam szerencsére már haza költöztünk 2 éve a lábam nem tenném be többet. Párom fél magyar a normálisabból.


Ő szokta mondani, kinek nem inge ne vegye magára.

2021. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!