Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mai 20-as, 30-as korosztályb...

A mai 20-as, 30-as korosztályban mennyire jellemző a mindennapi alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés
Hiába vagyok 32 éves,nem tudom eldönteni, hogy a mai fiatalabb korosztályra is jellemző e a mindennapos alkoholfogyasztás. Nem arra gondolok, amikor buliban isszák magukat a sárga földig. Inkább a régen jellemző reggeli italra, vagy a hétköznap minden nap megiszok a kocsmában valamit szerű dolgokra. Csak azért nem látom, mert én nem vagyok olyan, vagy fejlődött valamit az alkohol fogyasztáshoz való hozzáállás?
2021. márc. 12. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyetemista korosztályról beszélünk, így igen gyakori a rendszeres alkoholfogyasztás. Azonban ez nem alkoholizmus, hiszen az emberek nagy része az egyetem végeztével "kinövi".
2021. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%

Rengeteg a fiatalok között a nagyivó, alkoholista, ha félünk kimondani, attól még így van. Ez óriási probléma.


De egyébként a rendszeresség miatt a "csak" bulizók egy része is nyugodtan tekinthető alkoholistának.

2021. márc. 12. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Tök mindegy milyen korosztály, ebben az országban mindenki alkoholista lol
2021. márc. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Van, hogy esténként megiszok 1 doboz sört, vagy 1 pohár bort, de nem rendszeres. 27F
2021. márc. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok ismerősöm gyakran iszik munka után egy két sör lemegy sokaknál.

Van aki keményebben is iszik de ismerek a korosztalyomból alkoholistákat is egyébként 27 vagyok.

Nekem stresszes munkám van legszívesebben vegiginnám a szabadidőmet de nem iszok sokat napi egykét sör vagy pohár bor de nem mindig es szoktam beiktatni száraz hónapokat.

2021. márc. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6%

Utálom az alkoholt.

A dohányzást pedig ki se próbáltam.

30N


Párom (36F) se szereti az alkoholt és a cigit se.

2021. márc. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Néha legurítok egy sört este, ha megkívánom, de ennél nagyobb alkoholizálások nem szoktak menni
2021. márc. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!