Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén! Ti mit tennétek, ha...

Őszintén! Ti mit tennétek, ha a párotok valamilyen baleset folytán elcsúnyulna, hegek lepnék el az arcát, tehát gyakorlatilag a nektek tetsző férfiból/nőből egy csúfság lenne hirtelen?

Figyelt kérdés
Elhagynátok, esetleg a háta mögött csalnátok vagy tovább élnétek vele és hűségesek lennétek hozzá? Nézzetek magatokba és tényleg őszintén válaszoljatok. (a kérdés nem provokatív vagy rossz szándékú)

2021. márc. 13. 00:39
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés nálam az, hogy mióta ismerem őt. Ha mondjuk három hónapja, amiből egy hónap randizgatással telt, akkor lehet, hogy kihátrálnék. Egyszerűen ennyi idő alatt nem képes bennem kialakulni olyan elmélyült érzelmi kötelék. Ha együtt vagyok vele évek óta, akkor én is úgy kezdek rá tekinteni, mint a másik felemre, aki mellett minden körülmények között kitartok, tehát nagyon más lenne.
2021. ápr. 13. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
88%
Már 10 éve együtt vagyunk,( nő vagyok)szüleink már nincsenek ő a családom szóval tolószékesen is szeretném,ápolnám és tudom hogy ő is engem,pedig csak 30 évesek vagyunk,egy gyerekünk van.ülőmunkája van,tehát a munkában sem akadályozná. Sérüléseit is kibírnám mert amugy is nagyon elhízott,hasra és tokára,már nem olyan mint mikor megismertem a feje is elhizott és elvesztette az alakját,már régóta szenvedek attól,hogy mások is tetszenek,lefeküdnék velük,de szerintem ezzel mindenki így van,csak nem vallják be maguknak,hisz hosszú egy életen át csak egy emberrel lenni. De ő családom én az övé.
2021. ápr. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
87%
Amúg megvannak a szemek, az ajkak, megy (nagyjából) az orr, addig nem is zavar. Magas az ingerküszöböm. Sok olyan dolog van, mit más ilyesztőnek tart, de nekem még normális.
2021. máj. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
86%
Megmondom őszintén, én a hegeket mint olyanokat egyáltalán nem találom csúnyának. De ha ettől eltekintek, és próbálom a kérdés lényegét értelmezni, ha vmi olyan történne vele, ami miatt kb. undorodnék a külsejétől, akkor ezt megbeszélném vele / megnéznénk, hogy van-e opció műtéte pl... ha nincs... hát valszeg bűntudatból én akár maradnék is, de gyanítom, hogy egy normális ember ilyenkor azt mondja, hogy inkább menj, nekem se jó, ha úgy maradunk kapcsolatban, hogy fintorogsz, ha hozzám érsz.
2021. máj. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
100%

Konkrét példa. Nővérem 20éve van együtt a párjával. Most 40éves van 2gyönyőrű lányuk. A párját agydaganattal műtőték 10éve ,a nővérem mellette állt

,majd 5évvel később a nővérem agyvérzést kapott az orvosok lemondtak róla ,de a férje nem adta fel ,otthon ápolta ,ettete fürdette,mellette nevelte a gyerekeket és ráadasult kiújult a daganata, ma már ott tartanak hogy a tesóm tud egyedül járni ,enni,fürödni,beszélni még nem teljesen ,de alakul. A párjának kezelésekre kell járnia ,neki 4éve azt mondta az orvos hogy max 5éve van hátra. De kitartó és erős ,mert nem adhatja fel ,ott a családja akik kitartottak mellette mikor szűksége volt rá. Meg mikor még 19éve börtőnbe került akkor se hagyta el a tesóm inkább felrúgta a családi kapcsolatott a pasiért,mert szerette. Na szerintem ilyen az igaz szerelem,jóban ,rosszban ,betegségbe ,egészségben ,hisz erre esküdtek fel.

Az én páromnak is megégett az arca ,nem voltunk még együtt akkor,de nem riasztót ell a külső,szeretem őt és ez a lényeg ,nem hagynám el semmiért. Hisz ő a másik felem a gyerekeim apja.

2021. júl. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
100%
Igen ahogy látom az Emberek többsége válaszokból ítélve 80% kilépne a kapcsolatból, bár ezeknél egyértelmű sose volt igazi szeretet. A mai kapcsolatok többsége is az érdekek, miatt szeretnek, és nem érdekek nélkül. Ilyen a világ, egy példát tudok mondani 58 éves barátnőm, párja 58 éves sportoló. a férfi 10 éve összeset a pályán, és éber kómába került. Járni beszélni nem tud, enni nem tud, igazából csak fekszik szeme nyitva és néz. Forgatni etetni, pelenkázni kell. És ezt a nő 10 éve megteszi, mert igazán szerették egymást. Persze ilyen nő vagy férfi. Egy millióból talán egy van aki megtenné.Itt kezdődik az igazi önzetlen őszinte szeretet.
2021. júl. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
100%

6 éve együtt vagyunk. 32 éves vagyok, nekem akkor kezdődött az életem, amikor megismertem. Kirángatott sokszor a bajból, figyelt rám, törődött velem, mindig meghallgatott, szeret, tisztel, elvisel, kielégít, neki így kellek, ahogy vagyok. Férjhez mentem hozzá, vettünk egy házat, lett egy kislányunk. Csodálatos apa, továbbra is szerető férj, minden problémánkat meg tudjuk beszélni.

Ezek után nincs az a visszahúzni akaró tényező, hogy ezt a kincset eldobjam magamtól, magunktól. Történjen bármi.

2021. júl. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
80%

Én ugyanúgy szeretném, de lehet, hogy én még túl fiatal vagyok, és keveset láttam.

Ha nagyszülőtök is képtelen magát ellátni, őt is magára hagyjátok? Nekem legalábbis valami ilyesmi jön le a kérdésből.

2021. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
2%
Már akkor ott hagynám a csajt, ha levágatná a haját, és nem tetszene az új frizura. :))
2021. aug. 30. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
100%
Talán még jobban ragaszkodnék hozzá. Teljesen ellentétes lenne az életfilozófiámmal, ha elhagynám.
2021. aug. 31. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!