Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén! Ti mit tennétek, ha...

Őszintén! Ti mit tennétek, ha a párotok valamilyen baleset folytán elcsúnyulna, hegek lepnék el az arcát, tehát gyakorlatilag a nektek tetsző férfiból/nőből egy csúfság lenne hirtelen?

Figyelt kérdés
Elhagynátok, esetleg a háta mögött csalnátok vagy tovább élnétek vele és hűségesek lennétek hozzá? Nézzetek magatokba és tényleg őszintén válaszoljatok. (a kérdés nem provokatív vagy rossz szándékú)

2021. márc. 13. 00:39
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
84%

Ezen már én is gondolkoztam.

Komolyan mondom, nem tudom, hogyan reagálnék. A sima hegek nem gáz. De mondjuk valami látványosabb deformitás, stb...

Vagy ha fordítva történne.

Sokan már +5 kiló hízás után megcsalják a másikat.

2021. márc. 13. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 A kérdező kommentje:
Itt most tényleg nagyon durva eltorzulásra gondolok, nem csak apró hegekre, amiket még viszonylag könnyű elviselni, figyelmen kívül hagyni.
2021. márc. 13. 00:46
 3/48 anonim ***** válasza:
61%
Semmiféle heg miatt nem hagynám el, amputáció sem lenne gond, de azért ha a test nagyrésze megégne, szerintem lelépnék.
2021. márc. 13. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim válasza:
28%

(a kérdés nem provokatív vagy rossz szándékú)

ha már ilyet leírsz akkor elgondolkodtál azon hogy az lehet e...

amúgy az hiába írod le

2021. márc. 13. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
84%

Ha utána ápolni kellene, mert olyan sérülést is kapna, amitől nem bírná magát többet rendesen ellátni, azt nem bírnám bevállalni. Vagyis... feltehetően bevállalnám, mert képtelen lennék hátat fordítani neki, de szenvednék tőle.

Ha csak "elcsúfulna", az nem érdekelne.

2021. márc. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
91%
Ötös vagyok: Az a lényeg, hogy mentálisan ép és a régi legyen.
2021. márc. 13. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
Azért írtam le, mert az internet világában már képesek mindent sértésnek venni. Amúgy meg nem hiszem, hogy a kérdésben bármiféle rosszindulatot lehet érzékelni, csak szimplán kíváncsi vagyok.
2021. márc. 13. 00:54
 8/48 anonim ***** válasza:
88%

Ha csak annyi, hogy csúnya lenne, akkor igazából nem hiszem, hogy annyira zavarna. Mármint soha nem a szép emberek fogtak meg, hanem azok, akikkel egy hullámhosszon vagyunk.

Viszont ha ápolásra szurulna, nem tudom mi lenne. Nyilván, ha szeretek valakit nem hagyom ott. Viszont van egy olyan rossz tulajdonságom, hogy ha valaki az ápolásomra szorul, akkor én automatikusan aggódom miatta, és nálam ez az tud menni beteges és toxic formában is. És egy a túlzott gondoskodásom és aggódásom eddig minden emberi kapcsolatom képes volt szérvágni, beleértve a barátságokat is. Komoly kapcsolatnál meg ugye mégjobban kijönne a rossz oldala a törődésemnek, ami miatt a másik hamarabb lépne tőlem. :D

2021. márc. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ez a kérdés mindenkit el gondolkodtat!

Ha komolyabb baleset pl.égés történne a párommal és főképpen az arca el reformálódna biztos hogy nem vonzódnék hozzá már úgy szexuálisan...

És hiába írja bárki ő ápolná... biztos hogy másképp gondolkodna ha párjából egy félig hulla ember lenne!

2021. márc. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
64%
Szakítanék, márha nem bírnék vele mit kezdeni
2021. márc. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!