Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őszintén! Ti mit tennétek, ha...

Őszintén! Ti mit tennétek, ha a párotok valamilyen baleset folytán elcsúnyulna, hegek lepnék el az arcát, tehát gyakorlatilag a nektek tetsző férfiból/nőből egy csúfság lenne hirtelen?

Figyelt kérdés
Elhagynátok, esetleg a háta mögött csalnátok vagy tovább élnétek vele és hűségesek lennétek hozzá? Nézzetek magatokba és tényleg őszintén válaszoljatok. (a kérdés nem provokatív vagy rossz szándékú)

2021. márc. 13. 00:39
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
100%
Most sem egy szép ember, úgyhogy gondolom, megszoknám úgy is, ha így sikerült.
2021. aug. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyetlen ok van amiért elhagynám a férjem. Ha neki úgy jobb.
2021. nov. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
78%
Velem ez megtörtént, nem tartottam ki, igaz, 11 év után mondtam, hogy elég volt.
2021. nov. 30. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
100%

A szerető társ az, aki, ha a fél lábadat elveszíted, akkor is az marad.


Akik úgy cserélik a párjukat, mint a használt zsebkendőt, maguk us meg fogják ismerni ennek áldásait. Egyszer éri őket valami baj, maradandó sérülés, és majd valaki őket is elhagyják egy kanyarban.

2021. dec. 20. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
100%
Annyiból ugyanez az öregedés is.
2021. dec. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:
4%

#35:

Márpedig egyszer te is megöregszel. Ja, persze, te nem fogsz, mert majd 45 évesen inkább fejbelövöd magad.

2021. dec. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
100%
Félreértesz, de jogos, mert nem fejtettem ki. Pont arra gondoltam csak, hogy annyiból ne is öregedjünk meg vagy mi? Ironizáltam csak. Nekem egy kategória. Jóban rosszban kitartok a párom mellett, mert nagyon jó ember, az én szememben a legjobb, akinek én is sokat köszönhetek, így alap, hogy a külsőségek nem számítanak.
2021. dec. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
100%
Mellette maradnék, nem kérdés!
2022. jan. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
Nem érdekel, milyen a külseje. Mindenben és minden erőmmel támogatnám egy ilyen szörnyű helyzetben.
2022. febr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim ***** válasza:
Dehogy hagynám el, csak ha tehetetlen lenne vagy végtag nélküli, akkor is csak kapcsolat szinten, amúgy segíteném mindig. A genetika számít, és nyilván azért jöttem össze vele, mert szép volt. És genetikailag ugyanúgy szép, hiába csúnyul meg, szép lesz a gyereke. Ez elmondható fordítva is, ha valaki csak plasztika miatt szép, annak nagy eséllyel csúnya lesz a gyereke.
2022. febr. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!