Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányszor voltál életedben...

Hányszor voltál életedben közel a halálhoz, és milyen ok(ok)ból kifolyólag?

Figyelt kérdés
Nem csak az számít, amikor súlyos sérülés történt, és ez sodort a halál közelébe, hanem az is, ha ép bőrrel megúsztad, de ha a körülmények kicsit is mások, akkor meghalhattál volna. Tudatosult-e benned azonnal, hogy halálos veszélyben voltál, vagy ezt csak később fogtad fel?

#sokk #rémület #döbbenet #halálközeliség #halálszele
2021. márc. 13. 22:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor. Elsősegély vizsgára mentem múlt nyáron, egy kocsi meg épp hajtott ki egy garázsféleségből. Kb. fél méterre volt tőlem, majdnem elütött. Mentem a suliba télen, a tetőről meg leesett egy jégcsap. Kiskoromban majdnem leestem egy mély sáncba a bicómmal. De hát én halhatatlan vagyok, mindent túlélek.
2021. márc. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer átsétáltam a zebrán miután elment az úton egy busz. Ha 5 másodperccel előbb sétálok át, elütött volna. Ezen csak utólag kezdtem el elmélkedni.
2021. márc. 13. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Zebrán majdnem elcsaptak kétszer is a figyelmetlen sofőrök. Egy nem sokkal előttem haladót engedtek át mindkét esetben, körbe néztem, mindkét oldalt álltak a kocsik. Viszont a túlsó oldalon lévő sofőr körül nézés nélkül adott gázt, amint az előttem haladó felért a járdára, és nem vette észre, hogy ott vagyok még javában a zebrán. Az első esetnél továbbhajtott a nő, fék nélkül, én reflexből hátraugrottam, ő meg szépen száguldott tovább. Nagyon megijedtem, szinte lassítva láttam az egészet és utána percekig remegtem. Amikor másodjára történt ez, ott viszont a vezető nő is megrémült, satuzott egyet, lefujtotta a kocsit, én meg hátra ugrottam itt is. Itt szerencsére annyira már nem rázott meg a dolog a helyszínen, de amikor hazaértem eléggé meg voltam szeppenve. Itthon tudatosult bennem, hogy itt már mindkét irányból jöttek a kocsik és valami hihetetlen nagy mákom volt, hogy nem a másik irányból jövő kocsi elé ugrottam..
2021. márc. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszer a deakon atfutottam a nemtudom hany savos uton az autok kozott..

Egyszer meg vermergezest kaptam altatni is kellett rament a tudomre

2021. márc. 18. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Kiskoromban nem tudtam úszni. Kb 5-7 lehettem mikor az egyik ismerős gyerek a horvát tengernél betolt valami felfújhatós dolgon. Azt hittem h még leér a lábam ezért kifordultam és belecsúsztam a vízbe. Persze nem ért le, bepánikoltam és elkezdtem kapálozni, fuldokolni. A fiú nem tudott reagálni, anyukám rohant be értem a partról.


Régen lovagoltam, kb. 6 év nem lovaglás után egy random lóra felültettek. Akiken én tanultam öreg iskolalovak voltak, határozottan kellett megrugni az oldalukat, hogy elkezdjenek ügetni. Amire felültettek egy őrült volt kb ha egy milimétert is megmozdultál már gyorsított. A régi reflexek előjöttek és amikor mondták, hogy na akkor ügetés, a lábammal kicsit megrúgtam. Na ettől azonnal vágtába ugrott, pár méter múlva már a földön voltam. Ha nem lett volna rajtam sisak tuti betöröm a fejem a karámmal. Így csak fájt a fejem, lábam és a fél hátamról jött le a bőr.

2021. márc. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!