Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok, milyen oknál kifolyóla...

Lányok, milyen oknál kifolyólag kerülitek a hozzátok nem hasonlitó embert?

Figyelt kérdés
Sokszor észre vettem hogy leginkább nőkről, mintha távolságot tartanának, hol ott nem adtam rá semmi okot. kérdezem miért? A saját hogy mondjam higiéniátokat, vagy saját szférátokat? Tegyük fel ha az embernek van valami olyan dolga amiről nem tehet, beszéd hibás, fogalom zavaros, vagy más egyéb oka, akkor miért kell távolságot tartani, és miért lesz rosszabb az az ember? Férfiak toleránsabbak, nem fejezik ki ennyire a távolság tartásukat. Persze.. lehet azzal jönni, valamelyik nő azt irta hogy hát Ő emberként tekint a férfire meg emberként kezeli ugyanúgy, hát igenám.. de mivan ha az embernek van valami fogyatékossága mondjuk? azt egyből le tagadjátok?
2016. nov. 6. 23:38
 1/9 A kérdező kommentje:
' A saját hogy mondjam higiéniátokat, vagy saját szférátokat féltitek?"
2016. nov. 6. 23:40
 2/9 Ignis Subdialis ***** válasza:
100%
Segítene, ha leírnád, hogy szerinted Te miben vagy más, mitől kerülnek a nők. Mert abból, hogy azt gondolod, hogy a higiéniáját félti a nő, arra lehetne következtetni, hogy retkes vagy, de hát az csak nem!?
2016. nov. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem kerülöm, a négereket imádom (fehér vagyok)
2016. nov. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
az csak egy példa, ezzel azt akartam mondani, hogy én mind emögött azt látom mintha a nők saját magukat féltenék, nehogy lehúzzák őket, ezért vegyük fel a védekezést mentalitás. Pedig egy nőtől épp ez nem lenne elvárt
2016. nov. 7. 00:00
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Össze-vissza általánosítasz, hülyeségeket írsz, aminek semmi alapja sincs, értelmetlenül fogalmazol és nem lehet tudni, mire akarnál kijutni.


A kérdésed alapján igen buta embernek tünsz, aki zavarosan beszél - ezért minden értelmes ember távolságot tartana, akár nö, akár férfi.

2016. nov. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én ezekben az esetekben tartok jobban távolságot:

- dohányzók (csíp, fáj a szemem, tüsszögési inger tör rám... stb. ha dohányzó ember van a közelemben - akkor is, ha nem dohányzik, csak érzem azt a felhőt, amit a teste és a ruházata átvesz, nálam ez olyan, mint valami allergia)

- ha a másik fél büdös, és az orromnak kellemetlen, esetleg a gyomrom is felfordul azoktól a szagoktól

- ha egyértelmű, hogy a másik fél többet szeretne, de én biztos, hogy nem akarok tőle többet, és nem tudom értelmes módon ezt megértetni vele

- ha gyanús, hogy meg akarna lopni, kárt akarna okozni nekem

- ha látszik, hogy valamilyen fertőzésveszélyes betegsége van

- ha túlságosan tolakodóan viselkedik

2016. nov. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy nőtől az lenne elvárt, hogy imádjon? Azonnal boruljon térdre előtted?
2016. nov. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akkor kerülök valakit ha

-büdös - legyen ez akár cigi, fürdés hiánya, pia, stb

-ápolatlan - mármint annyira hogy látszik, szakadt/koszos ruha, "lusta vagyok 2 hete borotbálkozni" borosta (persze van aki karban tartja és jól áll neki) zsíros haj, stb

- fenyegetően néz - ez hülyén hangzik de van aki olyan rohadt komoran néz az utcán hogy azt hiszed mikor elmegy melletted beléd vágegy kést

- aki nyomul - van párom szóval akin látszik hogy nem barátkozni akar hanem megfektetni messziről kerülöm nehogy bátorítsam.

2016. nov. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bombanő szagot érzek
2016. nov. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!