Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Salgótarjánban kevés a roma?

Salgótarjánban kevés a roma?

Figyelt kérdés
Gáspárék állandóan azzal jönnek hogy Evikét hányszor meg mennyien csúfolták suliban...Meg hogy ő volt az egyetlen roma az osztályban.. Hogyhogy Salgótarjánban nincsenek cigányok?Vagy csak elit suliba járt?Ha ez így van akkor nem gondolom hogy csúfolták volna,szerintem csak ők vitték túlzásba..Meg ha így van akkor ez a romaság szégyene nem a magyaroké hogy egy jó iskolába csak egyetlen roma jár...

2021. márc. 15. 00:11
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg hogy őket is mennyien utálták Salgótarjánban..
2021. márc. 15. 00:12
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

'Meg ha így van akkor ez a romaság szégyene nem a magyaroké hogy egy jó iskolába csak egyetlen roma jár...'


Ezzel tökéletesen egyetértek. Gáspárék az értelmesebbek közé tartoznak.

2021. márc. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát én egyszer voltam Salgótarjánban, de amilyen putris helyek vannak....
2021. márc. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Tele van velük.

Őket pedig nem azért utalták mert romák, hanem mert olyan nagy az arcuk a mai napig. Bárhová költöznek, sehol nem fogják őket kedvelni. Okkal.

2021. márc. 15. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%

Hajaj milyen kevés van:D

A lányát inkább azért csúfolták mert úgy nézett ki mint a Michelin-baba, elitebb helyeken csak beszólogatnak ezért, a putrisabbakban meg csak az apja hírneve védte volna meg többtől.

2021. márc. 15. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az lehet, hogy ő volt az egyetlen roma az osztályban, van olyan, ahol alig vannak. De ez nem azt jelenti, hogy nincsenek cigányok a városban, sőt. Azok más sulikba járnak, ahol meg fehér ember nincsen
2021. márc. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
15 fős osztályból 1 magyar van, az is kiközösítve jelenleg!!! Itt lakom tudom mit írok!
2021. ápr. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Gondolom Győzike igyekezett nem a legputtóbb sulikba járatni a gyerekét.
2021. ápr. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a lakosság 90%-a roma de amúgy Nógrád megyében amúgy is rengeteg van.
2021. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!