Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Gondot okozna neked ismerkedés...

Gondot okozna neked ismerkedéskor (akár barátság vagy párkapcsolat), ha az illető roma?

Figyelt kérdés

2021. márc. 10. 09:05
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem tartja a kapcsolatot a családjával, és amúgy jól megvagyunk akkor természetesen nem.
2021. márc. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Ha barát akkor nem,párkapcsolatnál igen.Magyar-magyarral házasodj és néped ragyogni fog.Nem vagyok rasszista de szerintem ez így van rendjén.A régi öregek tudták ezt.
2021. márc. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Számomra nem. A párom is félig az. Megtanultam már, hogy ne a külsejét, származását nézzem egy embernek, hanem a viselkedését, a személyiségét. Ő nagyon intelligens és egy csupa szív férfi, a családja is teljesen rendben van. Persze tudom, hogy vannak romák, akik ennek a szöges ellentétei, és a párom is tudja. Azonban szerintem ha valakin azt látod, hogy szépen, intelligensen beszél, és számodra szimpatikus, akkor én a helyedben nem zárkóznék el a lehetőségtől. Ha pedig nem tiszta, esetleg csúnyán, bután beszél, akkor kerüld el jó messzire.
2021. márc. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
57%

"Magyar-magyarral házasodj és néped ragyogni fog."


UGYAN MITÖL???


A magyarok többsége minden, csak nem egészséges, genetikalilag elég leamortizálódtak, szóval ebbl ragyogás soha nem lesz!

2021. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
25%
09:17-es: ehhez képest a Szent István-féle Intelmekben az van, hogy az egynyelvű-egyszokású ország gyenge és esendő. Lehet nem idéztem pontosan, de a lényeg ez.
2021. márc. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Igaza van a 2-es válaszolónak.De semmi baj tiétek lehet az összes afro,arab meg cigó.Mi nem sajnáljuk.Mi maradunk a szép magyar lányoknál😉
2021. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
62%
Nem okozna gondot. Nem a származása számít hanem a viselkedése a személyisége.
2021. márc. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
83%
Ha csak a külsejéből lehet tudni, hogy az, akkor egyáltalán nem. Az ismeretségi körömbe nagyrészt egyetemet végzett, de laza, normális emberek tartoznak. Ha ő is beleillik ebbe a képbe, akkor amiatt nem fog kilógni, mert roma. Viszont sajnos a romák többsége nem ilyen körökben mozog, így elég esélytelennek tartom, hogy valaha lesz igazán közeli roma barátom vagy párom. Mindenesetre én nyitott vagyok.
2021. márc. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7%
Ám mi okotok van nyitottnak lenni??Okos ember más kárán tanul!
2021. márc. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
95%
Csatlakozok #3-hoz
2021. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!