Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire vagytok finnyásak?

Mennyire vagytok finnyásak?

Figyelt kérdés
Aki finnyás az leírhatja hogy miben nyilvánul meg nála:)
2021. márc. 15. 10:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Én vállogatós vagyok, kaja tekintetében, ami úgy néz ki mint amit már egyszer megettek és utána vissza jött, arra azt mondom, h fúj. Amúgy nem bírom a koszt, mocskot, hányást, vért, hüllőket és a bogarakat/rovarokat.
2021. márc. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nagyon. Mármint túlságosan is, sajnos. Nem tehetek róla, de egy csomó dologtól hányingerem lesz, ami mások szerint tök normális. Főleg azokat a kajákat nem bírom, amiknek intenzív szaguk van.
2021. márc. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
A kocsonyától és a disznósajttól viszolygok, pedig még meg se kostóltam. De nem is fogom!
2021. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
50%
A koszra. Mármint nem okoz gondot leülni egy utcai padra, vagy homokozó szélére. De pl ha látom, hogy buszon csupa retek az ülés, vagy egy ápolatlan koszos, esetleg büdös ember kerül mellém, tuti arrébb megyek. A szájszagú embereket sem bírom elviselni. És a csúnyákat sem. A testi fogyatékos felnőttekkel is vannak fenntartásaim, tudom ez nem szép dolog, de akár mennyivel találkoztam, mindegyik gonosz volt. (Gyerekekre ez pont az ellenkezője, ők cukik.)
2021. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, pl:Másnál esztek?

ÉN pl sosem eszem másnál.

2021. márc. 15. 11:45
 6/14 anonim ***** válasza:
2. vagyok, én igyekszem elkerülni, hogy vendégségben ennem kelljen. Volt már kellemetlen élményem ebből. Eleinte magyarázkodtam, de rájöttem, hogy felesleges.
2021. márc. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Csak a tojást utálom.
2021. márc. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Én mindent megeszek, ami csak elém kerül. De tényleg.

Még sosem találkoztam olyan étellel, amit ne ennék meg, ha éhes, vagy ideges vagyok, illetve ha unatkozok.

Eddig egyedül a tökfőzelék, a kocsonya és a kávé nem ízlettek nekem, de ezeket is simán lenyomnám a fent említett esetekben.

Igaz, hogy mindig eszek, de mielőtt még mindenki rosszra gondolna, nem én vagyok a legkövérebb gyerek az iskolánkban! 😂

(164 cm, 55 kg, lány vagyok.)

2021. márc. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:

Kategóriafüggő. Ha valamit meg kell enni, akkor nagyon. Nem bírom azokat az ételeket, amik ilyen zselés, nyúlós állagúak, rosszul vagyok tőlük. Sohasem eszem és iszom más után.

Egyébiránt nem zavar a vér, feltakarítom a hányást, a macskafost, boncoltam állatokat (embert csak néztem), gennyes sebek, ilyesmik nem zökkentenek ki. De ha pl. iszom a kakaót és pille van a tejben és az a számba kerül, kékhalált kap az agyam.

2021. márc. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
A libsiket utalom nagyon.
2021. márc. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!