Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Aki finnyásabb, az hogyan...

Aki finnyásabb, az hogyan kezelte kakis-takis-hányós stb. dolgokat, amíg kicsi volt a gyerek?

Figyelt kérdés
Barátnőmön néha nem tudok kiigazodni. Simán kicseréli a macskaalmot, feltörölte a macska, kutyahányást, lapátolt trágyát, de az emberi hányástól, hígabb széklettől annyira rosszul van, hogyha látja filmben, vagy utcán, akkor szabályszerűen rosszul lesz, öklendezni kezd. Nem tinilányról van szó. Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy tisztába tegyen egy csecsemőt és kicsit aggódom. Engem az ilyenek nem zavarnak. Köszönöm a válaszokat.
2018. ápr. 19. 17:32
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
En is ilyen vagyok bar en a kutya cica sz.rt sem birom :D viszont az elso fel oras tisztabatetel utan,mikoris egy parfumozott sal volt a fejemre tekerve es konnyezve oklendezve de sikerult a pelust kicserelni mar rutinosan egy nagy levego utan rekord sebesseggel cserelem :D muszaj nagy ur
2018. ápr. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Nem tud az ember mit tenni, meg kell csinálni és kész
2018. ápr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%

Undorodom minden szagtól.

Amíg anyatejes a baba joghurt szagú a kaki. Nem vicc! Semmi kellemetlen. Ez kb. fél év. Azután elkezded a hozzátáplálást, na az a szag iszonyat. De a gyereked. Megcsinálod.

Nem betegesek a gyerekeim. 8 vagy 10 évesen hánytak először. Iszonyat. De a gyereked. Megcsinálod. 😊

2018. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Haha, első. :D Köszönöm a válaszokat! Átküldöm neki. :D
2018. ápr. 19. 17:51
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Én a hányásra voltam világéletemben érzékeny, nem öklendezem ugyan, de akár hallom, látom vagy a szagát megérzem, nekem is erős hányingerem lesz, hevesebben ver a szívem, kicsit pánik jön rám. A saját gyerekemnél viszont megoldottam, nem volt más opció, és a gondoskodás felülírta az undort.
2018. ápr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Én is ilyen vagyok. És anyaként sajnos nincs választás amikor hallom, hogy csattan a hányás a párnán. :D Most pont egy hétig hánytunk zsinórban felváltva, engem is megfertőztek. Ennyi hányást még életemben nem láttam és komolyan, hozzászoktam egy hét alatt.
2018. ápr. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Csattan a párnán. :)

Ment mindenkinek a zöld kéz, nem tudom ilyen kérdéseknél ki pontozgat lefelé.

2018. ápr. 19. 19:07
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Ezen én is elgondolkoztam a terhessegem alatt :) én sem bírtam az ilyet. Most azt kell mondjam meg se kottyan. Annyira alap dolognak érzem, semmi rossz érzés, rosszullét nincs bennem ilyenekkel kapcsolatban. Már mindenen túl vagyok! Ezt meg lehet szokni, könnyebben mint gondolnád aggodalomra semmi ok.
2018. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
61%

A hányástól én is undorodok.

Viszont saját gyereknél ez egészen más, náluk gond nélkül takarítok bármit, legyen az pisi, kaki, hányás, vér.


Volt olyan, mikor legmélyebb álmomból arra keltem, hogy lehány a lányom :DD

Szegény beteg volt, éjjel rosszul lett, csak arra volt ereje, hogy átjöjjön szólni, ám az ágyamnál állva nem bírta tovább és jött a hányás a fejemre, ágyra, szőnyegre. Na azért az nem volt kellemes :DD

2018. ápr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Itt Magyarországon divat lenézni azokat a nőket, akik bem kezdenek el azonnal laktálni, ha egy kisgyerek az orruk alá fingik, vagy bekakál. A legtermészetesebb emberi reakció, ha a hányadéktól, ürüléktől irtózik valaki, akkor van gond, ha nem így van. De mindenki megcsinálja a gyerekének, hiszen szeretjük őt. Attól nem lesz senki rossz anya, ha pelenkacsere közben kicsit fintorog.
2018. ápr. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!