Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért védik sokan a bűnözőket?

Miért védik sokan a bűnözőket?

Figyelt kérdés

M. Ricsi a Dózsa György úti mészáros , hatalmas rajongó tábora volt instagramon amíg fent volt, majd kommentbe meg bejegyzésekbe is védik sokan.


Lakatos Brendon, aki testi sértésért zsarolásert ül, csomóan rajonganak érte, "mémelik" alakultak "szabadítsuk ki Lakatos Brendon -t" face csoportok anno ( ezek mára társkeresők, vagy bannolt csoportok, lényegében erőszakos tartalmak voltak benne 3ezer+ fővel)


Tasnádi Péter, sokan nézik és kedvelik youtube-n, nem kell mondani, hogy miért ült és ki az..


Mégis mi ez a bűnöző simogatás? Nekem kellemetlen úgy létezni ilyenek olvasása után, hogy eddig csak egy büntetést kaptam : lejárt a parkolójegyem , azt is aznap befizettem..

Rossz vagyok azért ha leirom ?: undort érzek ezen emberek nevének hallatán.


2021. márc. 16. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
31%

Én pl nem védem őket. De azt tapasztalom,hogy egy mai ember ha elér egy bizonyos kort,akkor vagy anti-fehér lesz,tehát BLM,vagy LGBTQ+OTOYXZ fan,azaz hetero ellenes. Abberráltak az emberek. Szerintem azért védik őket,mert "ő is ember",és elhatározták,hogy ők most mindenkivel jól fognak bánni,amivel nem is lenne baj...De minden mögé egy bizonyos pozitív dolgot látnak,amiben nincs ilyesmi. Pl egy narkóst sem ítélnek el,ha leszúrja késsel az xy-t,mert neki is élnie kell valamiből...(itt fontos megjegyezni,hogy számukra nem szeretett személyről van szó,mert mindjárt más lenne a szitu)

Nem tudnak különbséget tenni semmi között. Pl nézzük meg a cipőfűző rózsaszín hajú tipikus rapper vagyok,gengszter vagyok nagy a faxom sztárokat,akik nyíltan vállalják,hogy bántották az anyjukat,apjukat,barátnőjüket,stb.... De ő legalább vállalja...Snoop Dog,ez a büdös kutya pl nyilvánosan vállalja,hogy strici volt. Mégis minden fiatal példaképe. Ez a narkós Lil noname rapper Peep pedig eszi a xanaxot. Ez jó?Reklámot nem akar a benzodiazepin tipusu mérgenke csinálni?Nem elég az a sok baj,haláleset,mentális gond,amit eddig okoztak?Ezer ilyen noname senki van. Lil *valami eszméletlen nagy művészi név*

Azért akarják kiszabadítani a Brenyót,mert szórakoztatja a népet,és fáj nekik,hogy ő nincs jelenleg...

2021. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

2 millió 800 ezer ember még szavaz is köztörvényes bűnözőkre ha nem tűnt volna fel.

ez mo.

2021. márc. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

És a kettes megírta a tutit. Egyébként a másik az,hogy már ahhoz is lusták vagyunk,hogy megtisztítsuk az ilyen emberektől a társadalmat. Milyen lenne,ha lenne kultúra is,és mondjuk összefognánk?Mi lenne,ha az összes városban ismert bűnözőt,tolvajt egy éjszaka alatt összeszednénk egy helyre,és menne mind az akasztófára?Nem kéne senkinek aggódnia,hogy a kicsi fiát megkéseli egy C type,mert van egy telefonja...

Vagy mi lenne,ha nem hagynánk,ha 2 ember egy karosszékben ülve tenné tönkre az országot?Már ez is röhej. Mennyi idő lenne bemenni egy zárt helységbe sokan,és az ablakon kidobni őket? Jó most elég drasztikus dolgokat mondtam,de nyilván meg lehetne ezeket oldani máshogy is kevesebb vérfolyással,de ugyanazzal a végeredménnyel...

2021. márc. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt is tudd, hogy rengeteg kamu profil van.
2021. márc. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszi a megnyugtató válaszokat, léteznek meg rendes emberek fél óra alatt 4 :).


#4 sajna sok a nem kamu profil, bár így lenne, egyébként.

2021. márc. 16. 00:43
 6/10 anonim ***** válasza:
78%

Ricsi alapvetően a fiatalok többségénél egy top pasi: Kigyúrt, nagydarab, helyes, pénzes, drogozik és hasonlók. Gyakorlatilag egy mai rocksztár szint, amire sok fiatal vágyik.


Brendonon a saját fajtáját leszámítva mások inkább csak röhögnek. Ne vedd komolyan az őt kiszabadítani akaró csoportot. Mém lett a hapsi.


Tasnádi az, aki szerintem extrább. Ő azért nagybetűs magyar maffiózó, amihez nem elég csak szimplán bűnözőnek lenni. Mögötte azért van meló is, ha nem is a legtisztább. Nem azt mondom, hogy sztárolni kell, de gyakorlatilag szerintem többet lehetne tőle tanulni, mint néhány egyetemi képzéstől.

2021. márc. 16. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
A sikertelen idiota barmok, igy probalnak tiltakozni a tarsadalom ellen, hogy a bunozoket istenitik. Nem mas ez mint gyermeteg durci. Mert ep elmeju, ep lelkivilagu ember, ugyan mit tudna szeretni egy tobbszorosen vissza eso, gatlastalan aggresziv drogos bunozon ?
2021. márc. 16. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Nyugatra is védik a bűnözőket l blm, oj simpson, mert a színesek rasszisták.
2021. márc. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A bűnözők megtestesítenek egyfajta függetlenséget, bátorságot, hősiességet egyesek szemében. Mert meg merték tenni azt, amire ők sohasem lennének képesek, bár talán titkon szeretnék.

Olyan életet éltek a lebukásuk előtt, amilyenre ezek az emberek vágynak. Egyfajta borzongással teli tisztelettel viseltetnek irántuk, legalábbis ez a tapasztalatom. (Úgy távolról, mert nem hiszem, hogy szeretnének egy cellába kerülni velük.)

2021. márc. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6-os

"Ricsi alapvetően a fiatalok többségénél egy top pasi: Kigyúrt, nagydarab, helyes, pénzes, drogozik és hasonlók. Gyakorlatilag egy mai rocksztár szint, amire sok fiatal vágyik."


A helyesen jót nevettem :D Ricsinek még férfi szemmel is csúnya fura és torz feje van,csak meg kell nézni a közeli képeken a fejét. A kacsaszája meg említésre sem méltó. Úgy néz ki mint egy előember vagy egy ork, Berki Krisztián haverjával együtt.


Nem tudom ti,hogy vagytok vele,de a kérdésben említett emberektől nekem hányingerem van.


Amúgy ezekért az emberekért olyan emberek rajonganak akik olyanok mint ők vagy olyanok szeretnének lenni.

2021. márc. 16. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!