Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minden férfinak feláll az...

Minden férfinak feláll az ilyesmitől?

Figyelt kérdés

Röviden, ha olyan szélsőséges élethelyzetekbe képzelem magam, ami próbára tenné hősies viselkedést, a bátorságot.

Mondjuk hadifogságba, katonaként, ahol próbálnak megtörni.

Vagy túszdrámába, ahol fel kell áldozni magam a nők helyett.

Vagy halálraítéltként, akit hajnalban a bitó alá vezetnek, de bátor marad.


Ilyen fantáziák erőteljesebb izgalomba hoznak gyakorlatilag bárminél.

Perverzió, vagy minden férfiban benne van ugyanez valamilyen szinten?


Szégyellem, és nem tudom mennyire felvállalható párkapcsolatban, hogy az ilyesmi beindít.



2021. márc. 16. 01:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
69%

Egyáltalán nem áll fel. Csak férfiasnak érzem magam az ilyen képzeletekben, keménynek. De köze nincs a nőkhöz, nem a nőért áldozom fel magam, hanem csak szimplán kemény vagyok, valami bajba keveredtem és meg akarnak törni.

Sztem ez már valami perverzió nálad. De ne szégyellj semmit. És nőknek ne hangoztasd szerintem, mert ők elérik, hogy szégyelld.

2021. márc. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!


Csak olyan értelemben írtam, hogy a nők helyett, hogy ugye férfiként kötelességem lenne a "nők és a gyerekek előbb" elv alapján feláldozni magam, legalábbis ha úriemberként akarnék viselkedni

2021. márc. 16. 01:13
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy perverzió, gyakorlatilag úgy nézem az ilyen helyzetben játszódó filmjeleneteket, mint más az erotikus tartalmakat, és a szereplő helyébe képzelem magamat.


Inkább az csak a kérdésem, hogy maga az ilyen alap szituk iránti érdeklődés mennyire általános a férfiak gondolataiban.

2021. márc. 16. 01:28
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Az első vagyok. Én nem ismertem egy fiút sem, aki valaha ilyenről beszélt volna, vagy ilyesmire állt fel neki. Ez az én tapasztalatom.
2021. márc. 16. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem a szexuális izgalom, hanem maga a szimpla képzelgés ilyen éles szitukról, hogy "jó volna" benne lenni, átélni...

Hogy az mennyire általános, az érdekel.

Hogy már maga ez is perverzió-e, vagy csak a hozzá kapcsolódó szexuális izgalom.

2021. márc. 16. 01:48
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Hat nem. Egyaltalan nem tudnam elvezni, ha masnap kivegeznenek. Minimum felvolnek haborodva. Arrol pedig szo sem lehet, hogy valami csaj helyett bealdozam magam. Szoljon a feminaciknak azok majd kimentik.
2021. márc. 16. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező, én ugyanígy vagyok ezzel a témaval kapcsolatban...

Nőként!

2021. márc. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
100%
A hetes vagyok. Fontos hozzátennem, hogy ugyanabban a szerepben (hősiesség, blabla) "élem át" a fantáziamban a szituációkat, mint te.
2021. márc. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

és hogyan tudod vállalni ezt párkapcsolatban? Hogyan szoktak reagálni rá a pasik?

bár lehet, hogy nőként nem egyértelmű, ha ilyesmitől lázba jóssz,

de nekem elegendő hozzá egy hasonló filmjelenet, és máris áll, szóvl férfiként nehezebb eltitkolni, meg amúgy is, jó lenne nem titkolózni.

2021. márc. 16. 10:54
 10/12 anonim válasza:
100%

Mindig védelmező személyiségem volt. Imádok harcolni :D

A barátommal tökéletesen kiegészítjük egymást.

Imádja :D

2021. márc. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!