Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért képtelen az ember...

Miért képtelen az ember ellenállni annak az érzésnek, hogy a trollok kérdéseire válaszoljon?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, magamon is, másokon is, hogy gyakran képtelen vagyok türtőztetni magam, amikor valaki egyértelműen troll kérdést ír ki. Tudom, hogy nem kéne rá választ írnom, mégis megteszem, megteszik mások is. Miért? Pedig közben meg tudom, hogy az lenne a legjobb stratégia, ha bezárnám a kérdést és elfeledkeznék róla. Ezt miért képtelen megtenni az ember?
2021. márc. 17. 12:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó kérdés...

Ez az egyik olyan dolog, ami miatt a gyakorizás tönkretesz.

2021. márc. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert az a kérdés annyira sérti az igazságérzetét, hogy nem bírja megállni, hogy ne álljon bele a vitába.
2021. márc. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem van egy olyan oka is, hogy szabadon engedheti magát egy kicsit az ember... kiereszti a gőzt olyanon, aki kieresztette a kérdésében. Szabadon kioktathatja, hergelheti, és ő nem számít már trollnak.
2021. márc. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó, ez alatt ilyen "ellentroll" állapotra gondolsz?
2021. márc. 17. 13:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Rántott sertésborda hasábburgonyával, koviubi, kávé.
2021. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

#4

Kábé. A trollokat elég jól kiosztják, ha megfigyeled. :)

2021. márc. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Talán, mert szeretnék, ha helyre sikerülne tenni a trollokat, hogy nyugodjanak már le a h*eségeikkel. Ez olyan, mint amikor az alkeszt akarja megmenteni a társa.
2021. márc. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én sose tapasztaltam ezt magamon, se máson, akit ismerek és gyakorizik, vagy más oldalakon válaszol. Ha tudjuk, hogy jobb nem válaszolni, nem fogunk.
2021. márc. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
#8 Tegnap kezdted a gyakorizást? :) Majd fogsz te is találkozni sok ilyennel idővel. Sajnos manapság rövid időn belül...
2021. márc. 19. 15:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Én arra is tudok gondolni, hogy valaki nem gondolja/tudja, hogy az egy troll kérdés, komolynak gondolja és próbál segíteni. De hogy mi értelme van feltenni troll kérdést, azt nem tudom.
2021. ápr. 1. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!