Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alkohlista lesz abból, aki...

Alkohlista lesz abból, aki egy egész nyár alatt, minden reggel megiszik egy üveg vodkát?

Figyelt kérdés
És így ez egész nyár alatt.

2021. márc. 17. 20:33
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ez sok mindentől függ. ha egy 60 kg-os emberről beszélünk, aki egész nap nem evett semmit, akkor fél liter vodka úgy ki üti, h a holnapi napra se emlékszik, ha egy 120 kgos ember, 2 kg pacalpörkölt és 3 szelet kenyér plusz köret plusz savanyúság után iszik meg fél liter vodkát, akkor maximum éppen, h csak megérzi.

Minden nap reggel 6kor fél liter vodka, azért elsőnek beüt, ha kialakul az alkohol tolerancia kicsit akkor már kívánni fogja és nem fogja tudni lerakni egyből.

2021. márc. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Ha ki tudja bekkelni, hogy egész nap csak kis mennyiségekbe iszik meg egy 0,7-et akkor még elég kulturátlan el lehet lenni. Amúgy ezt miből kívánja fedezni, mert egy üveg 0,7-es vodka ott kezdődik hogy 3-4ezer Ft.
2021. márc. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Baromság. Próbálja ki 3 napig. Megnézem a negyedik nap után ha tényleg nem alkesz. A kérdező meg kölyök. Milyen zsebpénzből fogja ezt fedezni? Mert ez havi 100 rugò.
2021. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
A rendszeres ivás alkoholizmusnak számít úgyhogy igen. Én ki tapasztaltam hogy mennyit ihatok. Egyszer összehánytam az ágyamat annyit ittam azóta tudom hol a határ. Ezt kell megtalálni
2021. márc. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha mondjuk délelőttönként megiszik egy napi 7 decist, akkor 2 hónap folyamatos használat után már elkezdenek előjönni a fizikai elvonási tünetek is. Utána meg egy rosszabb lesz. (Egy alkoholista.)
2021. márc. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Azt nem ertem miert reggel? Miert nem deluta-este?


Kifogja nyírni magat ha tenyleg minden nap megissza. Nem ertem mi ertelme ilyen mertekű egeszsegrombolasnak, csak úgy ha nem függő.

2021. márc. 18. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Napi 1 üveg sör is már alkoholizmusnak számít. Ezért a billogért nem kell sokat inni minden nap.
2021. márc. 18. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

17, De a fizikai függőség nálam napi 8 liternél jött elő. Úgy hogy 2 hónapig minden nap legalább 8 litert ittam. Úgy még elviselhető volt az elvonás, ami pár napig volt húzós, és kb 2 hétig tartott.

Napi 1 sörtől szerintem évek alatt se jön elő erősen fizikai függőség.

2021. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem. Csak az lehet.
2021. márc. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!