Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk, haverkodásnál mennyire...

Fiúk, haverkodásnál mennyire venné el a kedveteket a másiktól ha megtudnátok róla azt, hogy alkoholista?

Figyelt kérdés
Ha amúgy jól kijöttök egymással, el tudtok beszélgetni, nem zavarna az a tény, hogy ő több doboz sört megiszik mondjuk reggelente, nem bír ki egy napot se alkohol nélkül?
2021. márc. 18. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Aggodnek érte, ugyanakkor nem menthetem meg, mert felnőtt ember. Talán a belatasban segítenék neki, de nem lennék erőszakos, csak nagyon aggódó
2021. márc. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Semennyire. Legalább lenne kivel betépnem. 🤣🤣🤣
2021. márc. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%

Nem szeretek ittas emberek közelében lenni, mert idegesítőek.

Azt hiszik, hogy normálisan viselkednek, de nem.

Aki nem így gondolja, az kérje meg egy haverját, hogy videózza le ivás közben, majd nézze meg a felvételt a következő nap.

2021. márc. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Én azon aggódnék, hogy minden találkozásnál a velem való találkozás jó ürügyet szolgáltatna neki az ivásra, elkezdené mondani: "hejj gyere igyunk egy kicsit" - volt már ilyenhez "szerencsém".

Én nem szeretem az olyat, ha valaki azért, mert problémája van az itallal, számára jó ürügynek beállítva, a velem való találkozást is alkoholfogyasztásra használja fel.

Nem biztos, hogy így lenne, mert mindenki más.

Ilyen havernak azt javasolnám, hogy kérjen segítséget, ha már a problémát felismerte.

2021. márc. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretek ítélkezni, de egy ilyen emberrel már csak elvi alapon sem barátkoznék.


Valószínű csak bele akarna rángatni engem is az alkoholizmusba, hogy ketten legyünk a gödörben, le akarna húzni a saját szintjére, a mocsárba.


Nekem meg nem tisztem őt se megmenteni, se meggyógyítani, menjen inkább elvonóra és kérjen segítséget, ahelyett, hogy a többi embert tönkreteszi.

2021. márc. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2 akkor bebaszunk, te nagyon hülye. Azért mert te még nem láttad a várostáblát kívülről, vannak más helyek ahol a berúgást is betépésnek hívják, kislány.
2021. márc. 18. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Illetve 6...
2021. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!