Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek aki kicsiként...

Szerintetek aki kicsiként állatokat kínoz meg ilyen az lehet hogy szadista ?

Figyelt kérdés
Van egy rokonom, kicsit idősebb tőlem. 24 éves. Alapból van egy-két furcsa dolog de amiket a szüleim meséltek . . kb 10 évesen elég durva dolgokat csinált. Mesélte mamám meg szüleim is hogy amikor ott volt olyanokat csinált hogy a kis macskát megfogta és több méterről a falnak vágta, fejjel lefelé belelógatta a vízbe őket aztán idő előtt kihúzta hogy meg ne fulladjanak. Folytogatta őket, belerúgott a nagyba is. A csirkéket is. Lámpával a szemükbe világított a nem rég született macskáknak. Mindig sunyiba csinálta aztán ezeken kapták rajta és utána el is tiltották az állatoktól. Az ovodában/iskolában is volt két gyerek akiket gyakran megvert és miatta ki is vették őket. Most már "normális", legalábbis nem bánt embereket meg állatokat, legalábbis nem tudni róla. Nyugodt és rendes gyerekneknek tűnik, illedelmes, segítőkész. Viszont ha felidegesítik, ami elég nehéz akkor nagyon durva. Amikor együtt voltunk pár haverralvolt rá példa. Annyit mesélt hogy szexben is szereti úgymond "szadizni" a csajokat, szóval keményen, durván megdugni őket meg elverni.
2021. márc. 19. 09:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
89%
Nagyon durva....Ilyen is marad.Szereti a szadista dolgokat.Ha olyan nőt fog ki aki szintén ezt szereti akkor no problem de nem normális dolog az biztos.Őt is kéne szadizni és akkor megtudná🤦‍♀️Lehet bejönne neki
2021. márc. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Járt kick boxra, örömmel mesélte amikor megvert valakit de amikor őt az nem tetszett neki :D
2021. márc. 19. 09:36
 3/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen. De vissza fogja kapni. Ő is fog még szenvedni. Viszont szerintem ne barátkozz vele..
2021. márc. 19. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Inkább pszichopata. Ha kiskorában csinálta, felnőtt koràban is fogja, max lehet teljesen más dolgokkal jön elő. Aki állatokat kínzott és valószínűleg nem érzett kozben semmit, csak tárgyként kezelte őket, ugyanúgy az emberekkel is így bánik, értük sem fog egy könnycseppet sem hullatni. Sokszor csak megjátszák, hogy éreznek valamit, ez a "fegyverük", hogy hitelesen eladják magukat, vagy elérjék a céljaikat.
2021. márc. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Ezt hogy érted ? Hát tartok is tőle. Pedig mindenki udvarias, kedves és rendes embernek tartja, az is. De közben ezeket tudom róla, még néha látni a sötét énjét.
2021. márc. 19. 09:38
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon beteg pfff

Szerintem se barátkozz vele

Szegény csajokat sajnálom akikkel kezd mert biztos nem örülnek mikor odacsap vagy mit tudom én mit művel

Agyi probléma.....Sorozat gyilkosok is állatkínzással kezdték többek között szóval építsd le.Ki tudja mire képes,hideg is kirázott

2021. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
8%

" szexben is szereti úgymond "szadizni" a csajokat, szóval keményen, durván megdugni őket meg elverni."

És? Minden férfi ilyen.

2021. márc. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Amikor valaki felcseszi ami mondom ritka, mert türelmes, de akkor olyanokat mond.
2021. márc. 19. 09:42
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
7, szerencsére nem. Vannak normális férfiak is, akik nem arra izgulnak ha a nőnek fáj az aktus. Akik tudják hogy az a jó szex, amit mindkét fél élvez.
2021. márc. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
92%

Én se viselném el hogy szadizzon.Dehogyis!Küldeném a pcsába

Élvezkedjen egyedül a szürke 50 árnyalatában az elmebeteg🤮🤮

2021. márc. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!