Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A Covid-korlátozások közül...

A Covid-korlátozások közül melyiket viseled legrosszabbul az alábbiak közül ?

Figyelt kérdés

2021. márc. 19. 17:28
A kérdező szavazást indított:
Nincsenek szabadtéri koncertek, fesztiválok.
Nem lehet utazni sehova.
Nem lehet moziba menni
Zárva vannak a kocsmák, szórakozóhelyek.
Az iskolában nem találkozhatok személyesen a haverokkal.
Maszkot kell hordani.
Kijárási korlátozás este 8-reggel 5-ig.
Home officetól kikészülök.
Étteremben nem ehetek.
Zárva vannak a strandok, fürdőkomplexumok.
85 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Utolsó!
2021. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Koncertek, utazás, mozi, szórakozóhelyek, maszk, kijárási korlátozás, étterem, strand. Mind az egyben.
2021. márc. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
38%
Egyiket sem. A home office-t egyszerűen imádom, szó szerint sírni fogok, ha egyszer vége lesz! A többi felsorolt dolog pedig engem nem igazán érint, mert ezek közül egyedül a moziba járást szoktam csinálni, de azt is csak kb. két-három évente egyszer, úgyhogy kibírom nélküle akármeddig. Van itthon Netflix meg popcorn, az is van olyan jó.
2021. márc. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Maszk viselése teljesen kiborít....
2021. márc. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
59%

Maszk és hogy nem lehet utazni se Dubaiba se a Maldív Szigetekre,na😋Nekem nem lehet oda menni se máshova🤭🤭

Viccen kívül az gáz hogy nem lehet szabadon utazni

2021. márc. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Nekem már mindegyik korlátozás az agyamra megy, de megértem és betartom a szabályokat. Nem csak magamról van szó, hanem a környezetemröl is.
2021. márc. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én igazából bírom az összeset, egyáltalán nem zavar ha így tudok segíteni másoknak. 1 dolog zavar az a vendéglátóipar haldoklása. Van egy ismerősöm, aki egy vendéglátóhelyet vezet, és csőd élén van. Ezt az egyet szeretném elkerülni.
2021. márc. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Leginkább a színház hiányzik. Második helyen van az este 8as takarodó.
2021. márc. 19. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
83%
Nem járhatok edzeni (csoportos edzésre jártam) és maszkot kell hordani. Ez a kettő a legszarabb. A kijárási csak azért nem zavar, mert futárként legálisan kint lehetek éjjel. Ha nem így lenne, akkor ettől lennék a legjobban kiborulva.
2021. márc. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
engem igazabol nem zavar annyira a maszk... nyilvan jobb lenne nelkule, de meg vagyok vele. na de hogy sehova nem lehet menni, utazni. nyaron nem nyaraltam, telen nem teleltem, csak kisebb kirandulasokat csinaltam (imadok kirandulni, a turazas a mindenem!) es hogy sok baratommal, rokonommal nem talalkozhatok.
2021. márc. 20. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!