Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek mi a legrosszabb,...

Szerintetek mi a legrosszabb, ami egy emberrel megtörténhet ?

Figyelt kérdés
NEM provokáció, inkább filozófiai jellegű, elmélkedős kérdés.

2021. febr. 22. 13:49
A kérdező szavazást indított:
Halálos balesetet szenved.
Meghalnak a szülei.
Megerőszakolják.
Súlyos balesetet szenved és egy életre lebénul.
Árvaságban nő fel, nem ismeri a szüleit.
Bántalmazó szülők gyerekének lenni.
Szenvedélybeteggé válik. (alkohol, drogok)
Életfogytiglani börtönbüntetésre ítélik.
Súlyos mentális betegségben szenvedni. (autizmus, skizofrénia)
Hajléktalanná, pénz és fedél nélkülivé válni.
54 szavazat
 1/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy sokan provokációnak fogják ezt látni, de én tényleg nem annak szánom, mint egyesek.


Személyeskedés nincs benne, alapvetően sértő nincs, pusztán az emberek meglátása érdekel erről a dologról.

2021. febr. 22. 13:51
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez mindenkinél más.


Ha egy szülő elveszíti fiatal gyermekét az is rossz, és az is, ha te halálos beteg vagy.

2021. febr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%

A felsoroltak közül lebénulva nem szeretnék élni, vagy bármi olyan balesetet szenvedni, hogy a továbbiakban ne tudjak magamról gondoskodni.

Ha mentális beteg lennék, nem biztos, hogy azt érzékelném. Valszeg azt hinném, hogy velem minden rendben van.

Szenvedélybeteggé csakis magam miatt tudnék válni, magamnak köszönhetném. Ahogy azt is, ha bebörtönöznek. A halállal nem lehet mit kezdeni, az élet velejárója. Árvaként, vagy bántalmazva felnőni nem jó, de nem örökké tart az az állapot. A megerőszakolás még nagyon rossz lehet, de talán fel lehet dolgozni.

Hajléktalan sem lennék, de valahol az is rajtam múlik. El lehet vállalni a legsz.rabbul fizető munkát is, hogy ne kerüljek utcára.

2021. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Én a hajléktalanságot jelöltem. Mert nem biztos, hogy rajtad múlt, és hiába vállalod el a legsz.rabb munkát, abból egy lakást fenntartani nem fogsz.
2021. febr. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem a legrosszabb egy életre lelki sérültté válni valami miatt. De mindenkinek más a legszörnyűbb, mert másképpen gondolkoznak az emberek.
2021. febr. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem egy betegség, ami nem lesz jobb, csak vagy stagnál, vagy rosszabb lesz idővel.
2021. febr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
95%
Ha megvakul és megsüketül. Az valami egészen szörnyű lehet, még belegondolni sem szeretek.
2021. febr. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Túlèlni a gyereked.
2021. márc. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Ez egy kicsit más:

De én például a kasztrálást mondanám.

2021. márc. 8. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amikor jönnek a, mobbing hordák százával pofázni.
2021. márc. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!