Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szoktak mások ránézésre...

Mit szoktak mások ránézésre gondolni, feltételezni rólad, ami nem igaz?

Figyelt kérdés

2021. márc. 20. 06:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mérges vagyok. Sokan mondták már, hogy mérgesen nézek, amikor csak simán ülök és nézek ki a fejemből, az ismerőseim gyakran kérdezgetik, hogy "Mi a baj?? Mérges vagy? Mi történt???", én meg csak nézek rájuk, hogy "..Uh...nem?.."
2021. márc. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%
Hogy bunkó vagyok. Ami nem igaz mert rohadt bunkó vagyok
2021. márc. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Azért, mert igénytelenül öltözködök-teljesen tisztán és rendezetten, csak épp régi, elhasznált meg ízléstelen.Nos azért azt gondolják, hogy szegény ember vagyok, volt már, hogy hajléktalannak néztek egy padon ücsörögve. Egyszer vásároltam egy kisboltban. Speciel szociális intézmény mellett van, néha bejátogatnak vásárolni oda a bent lakók. Engem is olyannak hittek, amíg meg nem szólaltam. Valamint nem vagyok buta ember, mégis annak hisznek megjelenés alapján, mert ronda vagyok, bandzsìtok.
2021. márc. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogyan nagyon dilis vagyok. Pedig csak kisebb mértékben vagyok az...
2021. márc. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Rólam azt hiszik, hogy mérges és/vagy arrogáns vagyok. Az alaptekintetem kicsit ilyen mérges/fanyar, és bár már egyre jobban zavar és próbálok rajta változtatni, sajnos sokan még mindig tévesen így könyvelnek el. Pedig "csak" zavarban vagyok és van egy kisebb önbizalomhiányom, de amint feloldódok a társaságban, már nincs ilyen probléma.
2021. márc. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!