Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki rosszat akar feltételezni...

Aki rosszat akar feltételezni rólam, az lehetetlen, hogy belássa a tévedését?

Figyelt kérdés
Ha próbálkozom rácáfolni az előítéleteire, akkor szerinte megjátszom magam, ha elengedem és nem foglalkozom vele, akkor örül, hogy végig neki volt igaza velem kapcsolatban.

2020. dec. 19. 10:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Ilyen emberrel nem kell foglalkozni.Ha barát akkor szakítsd meg vele a kapcsolatot azonnal.
2020. dec. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Még egy gondolat:Okos enged szamár szenved,bár néha nehéz ehhez tartani magát az embernek tudom én
2020. dec. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
61%
Részleteket esetleg megosztanál?Helyzetekre gondolok mikor így viselkedik veled ez a valaki,minden részlet még a legapróbb is fontos lehet.
2020. dec. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ha jobban belegondolunk, az ilyen előítéletektől sosem fog megszabadulni, mert mindenben azok megerősítését látja.
2020. dec. 19. 11:03
 5/18 A kérdező kommentje:
Van egy bizonyos dolog, ami miatt belém lehet kötni, ezt nem írom le. Lényeg, hogy ebből minden rosszra következtet és ha hibázok, azt erre vezeti vissza. Ha valamit jól csinálok, azt meg arra, hogy az ilyenek, mint én szerepet játszanak, meg akarjak téveszteni az embereket.
2020. dec. 19. 11:05
 6/18 anonim ***** válasza:
74%
Elég homályos ez így,de amit előtte csináltál elég súlyos lehetett,ha ennyire ez van a fejében.Attól még mondjuk adhatna egy esélyt úgymond,bár nem tudom mit csinálhattál,hogy ennyire a bögyében vagy.Szerintem kerüld a társaságát amennyire csak teheted.Mikor csináltad azt a rossz dolgot?Lehet időre van szüksége,hogy megnyugodjon
2020. dec. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem csináltam semmit, ez a dolog születésemtől kísér.
2020. dec. 19. 11:15
 8/18 anonim ***** válasza:
Mindenki követhet el hibát,emberek vagyunk hibázunk ki így ki úgy.Ha megbántad amit tettél az bőven elég és ha még próbálod helyre hozni is az nagyon szép dolog.
2020. dec. 19. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Így meg aztán,ha születésedtől kísér akkor nem is tehetsz róla ha jól értem
2020. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Persze tettem is rossz dolgokat, de semmi olyan kiemelkedőt szerintem. Ami a fő problémája velem ennek az embernek, arról tényleg nem tehetek. De ezt összeköti mimdennel.
2020. dec. 19. 11:20
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!