Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kinek mi vált be -feltételezet...

Kinek mi vált be -feltételezetten szorongásból kialakuló- akaratlan nyakizommozgás megszüntetésére? Szorongás eltűnt, de ez a tünet megmaradt. Korlátoz szociális helyzetekben. Ti mit csinálnátok, tanácsolnátok?

Figyelt kérdés

Ez a "nem-nem" apró fejmozgás jobbra-balra. Mint az idős néniknek.

Még soha senki nem említette meg, vagy tette szóvá, de én érzem, tudom és látom hogy van.

Mikor erre először feleszméltem egy fodrásznál ülve elég ciki volt, ezért abba is hagytam a fodrászhoz járást. Magam vágom.

Kozmetikus ugyanez.

Sőt egy társas beszélgetésnél is jelen van. Sokszor kell, hogy megtámasszam a fejem. De ha egy egyszerű szelfit szeretnék csinálni akkor is szembeötlő.


Szervi oka nincs, kivizsgálások meg voltak, gyógyszer nem javasolt. Általános nyugtató nem működött.


Sokat ülök számítógép előtt. Talán a nyaki megterhelés következtében alakult ki. Kipróbláni nem tudtam még, hogy pár hónapig mellőzöm a gépet.


2020. dec. 11. 14:41
 1/3 A kérdező kommentje:

Az élet számos területén a kellő önbizalom megvan.

De itt mégis tartok attól, hogy a másik mit gondol. Globálisan nézve sokkal nagyobb problémák is vannak amivel az emberek küzdenek, de én mégis nem érzem magam így teljesnek.

2020. dec. 11. 14:45
 2/3 anonim ***** válasza:

Magneziumcitrstot szedj. A magneziumhianybol ered az akarstlsn izommozgas.


Ha gyogyszsrt szedsz,attol van.

2020. dec. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Próbáltam szerves magnéziumot bár nem olyan hosszú ideig, hogy kifejthette volna a hatását. Csak mindig pár napig azután abbahagytam. Vagyis az volt, hogy nagyobb dózist vettem be azután másnap szédültem.

Lehet kevesebbel megpróbálom újra.

Van Mg-citrátom, illeve Mg-laktátom is. Illetve van magnézium "olajom" is magnézium-klorid+víz én csináltam.

2020. dec. 11. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!