Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen történeteket tudsz?...

Milyen történeteket tudsz? Mik történtek veled eddig ebben az évben?

Figyelt kérdés

Negatív értelemben?



Pozitív értelemben?



Hogy érzed mostanában magadat?



Nem baj ha hosszan írod meg,engem nagyon is érdekel mi a helyzet veled?



Kor/nemedet is írd meg.



További szép napot!



2021. márc. 20. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Olyan igazán kiemelkedő negatívumot nem tudnék mondani. Nyilván történnek rossz dolgok, de ezek csak ilyen általánosságok.

A legpozitívabb hogy januárban megszületett a kisfiam. Gondolom ezt nem annyira kell ragozni :)

Alapvetően jól vagyok, bár most a kisfiam benyelt valami betegséget, de szerencsére nem covid. Nyűgös, főzni már napok óta nem volt időm és erőm, úgyhogy most fáradt vagyok nagyon. De már kezdd jobban lenni, szóval megoldódik ez is majd.

32/N

És veled kérdező mi újság? :)

2021. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

17 éves fiú vagyok, 11. osztályos tanuló.


Semmi rossz nem történt velem eddig az évben, minden príma. Tanulmányaim kiemelkedően jók, most, hogy nem hátráltatnak a tanárok a személyes találkákkal (iskola) így sokkal több dologra tudok koncentrálni, sokkal jobban be tudom osztani az időmet, nincs megmondva, hogy pl a fizikát azért ne csináld meg holnapra, mert a matek mára kell, hanem úgy, ahogy nekem jó.

Nagyon jól érzem magam, most, hogy kiesett az utazással és iskolával töltött üres idő 4-5 órával több szabadidőm van itthon, sokkal többet tudok a hobbijaimra is koncentrálni. Sokkal többet tudok a levegőn lenni.

Csak egy példa: Hajnalban elindulok a suliba, ott vagyok délután 3-ig, aztán hazaérek 4-re, még tanulok 3 órát, mert ennyi leckét adnak és basszus, már este 7 óra van és SEMMI mást nem csináltam. Most, hogy nincsen ilyen üres idő ugyanazt a mennyiséget, amita suliban kaptam 1-2 óra alatt ledolgozom és még bő 4 órát tanulhatok, amit szeretnék. Ha vsiszakerülünk a suliba én kérvényeztetni fogom a szüleimmel, hogy had lehessek magántanuló, mert most jöttem rá, hogy féltem a jövőmet, ha iskolába járok. Így sokkal, sokkal hatékonyabban tudok tanulni. Ez nekem így nagyon jó, ahogy most van.

Nekem egyáltalán nincs szükségem a tanári kisegítésre. Nekünk ki van adva, hogy ez a téma, ezt kell megtanulni és a megoldásokat visszaküldeni. Heti részletre van bontva. Engem érdekel a jövőm, mérnök szeretnék lenni, nem akarok másolni. Egyébként is tudok mindent, nem okoz gondot könyvből megtanulni a dolgokat.

Aztán... Nagyon szeretek kirándulni, minden hétvégén megyünk, holnap is fogunk menni a kékes tetőre. Ezek mellett sportolok, kondiba járok (nem ezen a két héten, hanem előtte és utána) Heti 4 alkalommal járok kondiba.

Focizni is eljárok haverokkal a helyi focipályára, az is szabad levegős.

Mivel nincs suli, nincs suliba való utazás, így a 3x annyi tanulás mellet is simán van időm pár órát szórakozni.


Kérdező, Te is mondd el, Veled mi van!!! Bármi jó, rossz, meghallgatunk.

2021. márc. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez az évem jobban alakul, mint a tavalyi. Suli mellett (okj) most dolgozok, ráadásul annál a cégnél, ahol suli után amúgy is dolgozni szerettem volna, úgyhogy ennek örülök :) Az év fénypontja ez a hét volt, főnököm unokája (nagycsoportos ovis) egész héten bent volt az irodában, és ez alatt az 1 hét alatt olyan szerelmes lett belém, hogy csütörtökön már kijelentette, én leszek a felesége, és úgy köszönt el tőlem, hogy "szia szerelmem!" :D Annyira édes :)
2021. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Számomra az idei év legnagyobb élménye a szülés. Azt mondják, hogy idővel megszépül az emlék, de nem hiszem, hogy én valaha is el tudom felejteni azt a mértékű fájdalmat, amit akkor éreztem a szülőszobán, vajúdás közben. 2x kerültem sokkos állapotba, nem is tudom, hogy mikor raktak rám oxigénmaszkot, ráadásul nem tágultam eléggé, így gátmetszés és vákuum lett a vége. De ahogy ránézek a kisfiamra, minden fájdalom megérte :)
2021. márc. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!