Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Illik egy társkeresőn csak...

Illik egy társkeresőn csak barátokat keresni?

Figyelt kérdés
2021. márc. 20. 15:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
16 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

Milyen barátokat?

Szexpartnert, vagy baráti barátot?

Az előbbit igen, utóbbit nem.

2021. márc. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Baráti barátot.
2021. márc. 20. 15:14
 3/7 anonim ***** válasza:
97%
Van olyan társkereső, ahol van erre is lehetőség, de a társkeresőkön alapvetően társat keresnek az emberek. Elvileg. Gyakorlatilag meg egy csomóféle céljuk van.
2021. márc. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem, társkeresőt használjuk társkeresésre. Tescoba is bevásárolni járok, nem bnőt keresni.
2021. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Szerintem illik. Én a társkeresőt már nem társkeresőként használom, hanem egy online közösségi platformként, ahol emberekkel lehet kommunikálni és kapcsolatot építeni. Valaki társat keres, valaki barátot keres, valaki csak szimplán körülnéz és beszélget ezzel-azzal, valaki szexpartnert keres, valaki idegen nyelv gyakorláshoz keres partnert, valaki csak szórakozás vagy kikapcsolódásképpen használja, valaki egy konkrét kérdésre vagy problémára keres választ (pl. én láttam már olyat, aki konkrétan recepteket keresett), valaki új a környéken és szeretne valamilyen formában kapcsolódni a helyiekkel. Szóval szerintem az emberek már mindenféle célból

regisztrálnak ezekre a platformokra, pláne most, mikor az egész szociális élet-ismerkedés-barátkozás stb. áthelyeződött az online világba. Van pl. a Bumble, aminek van külön barátkozós része is. Viszont én azt gondolom, hogy egy sima társkereső app/oldal is használható a célra (pl. Tinderen csomó ilyet láttam). Ha nagyon korrekt szeretnél lenni és el szeretnéd kerülni a félreértéseket, akkor ki is írhatod a profilodra, hogy mi a célod, miért vagy ott és akkor aztán végképp nincsen vele gond.

2021. márc. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
91%
NEM! sajnos nekem a párom az ezt csinálja.. 7 éve vagyunk együtt.. de chat.hu-n keres "barátokat" elötte pár évvel a tindert töltötte le , akkoriban kis naiv butuska voltam és elittem neki , hogy csak barátokat keres.. aztán lebukott... azóta nem tudok arról ,hogy tinderezik e vagy semm .. de titokban chat.hu-n beszélget.. NEM illik ilyen oldalakon barátokat keresni
2021. márc. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jah
2022. máj. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!