Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan oldal, ahol barátoka...

Van olyan oldal, ahol barátokat lehet keresni? Nem társkeresőre gondolok!

Figyelt kérdés

Olyan oldalt keresek, ahol lány/fiú barátokat/haverokat lehet keresni. Esetleg ugyanúgy be lehet állítani a keresést, hogy kor/lakhely szerint dobjon ki hozzám hasonló érdeklődéssel embereket.

Sajnos az elmúlt években nagyon sok barátomat elveszítettem (elköltöztem új városba egyetem miatt.. az ottani barátaim elköltöztek haza az iskola végén.. én meg itt állok egyedül). Nem tudok eljárni egyedül "bárokba ismerkedni", melózom estig. Sajnos melóhelyen se tudok barátságot kötni, mert mindenki 10-20 évvel idősebb nála, családdal stb. Csak arra vágynék, hogy valakivel beszélgethessek, esetleg elmenjünk mozizni, fagyizni stb.

Milyen helyet tudnátok ajánlani, ahol ismerkedhetnék (ahol nincsenek perverzek:D )?



2013. márc. 27. 18:24
 1/10 anonim ***** válasza:
ilyen nekem is kéne, de én eddig még nem találtam
2013. márc. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én fórumoztam pár hónapig, többen ezt javasolták. De nálam nem vált be, mert a legtöbben "lekoptak" vagy kiderült hogy van valami kattanásuk. :D

Én is örömmel vennék valami normális ismerkedős-haverkodós helyet! :)

26/N

2013. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nincs itt semmi! Istenem hová jutottunk! :'(
2013. márc. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát ez elkeserítő:( De az meg hogy néz ki, hogy az ember elmegy egyedül beülni valahova, aztán hátha tud ismerkedni.. 1: ma már mindenki többedmagával megy 2: legtöbb embernek nincs bátorsága egy teljesen idegent leszólítani 3: sosem tudhatod az az illető mennyire beteg hajlamú :D

Jó lenne egy ilyen oldal, erre a célra:(

2013. márc. 27. 18:41
 5/10 anonim ***** válasza:
mindegyik társkereső :(
2013. márc. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azt kellene tudni mi az ami a leginkább érdekel benneteket? Ha az intellektuális kapcsolat akkor érdemes könyvtárakat,idegennyelvtan tanulási helyet előnyben részesíteni,esetleg színház vagy állatkertben is lehet ismerkedni. Sajnos az emberek zöme igen érdek-centrikus ami csak később derül ki.Esetleg pont a gyakori kérdéseknél ha levelezel valakivel nagyobb az esélye,hogy találsz a te gondolkodásodhoz hasonló emberkéket?
2013. márc. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
tragédia :'(
2013. márc. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18:59-es: Miért írod mindenre hogy tragédia? Mi van veled?
2013. márc. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia

Én a hoxán találtam barátra:)

Leirtam ,hogy barátnőt keresek lehetőleg olyat aki közel lakik hozzám,és sikerült,igaz nem elsőre,voltak olyanok akikkel nem lett belőle semmi,csak pár levél,aztán vagy ők tűntek el vagy én nem tudtam miről beszélgetni velük,de aztán szerencsére akadt olyan akivel egy hullámhosszon vagyunk,kb fél éve már hogy jobban vagyunk és 2-3 hetente össze szoktunk futni kávézni,vásárolni,pletyizni.

Érdemes ismerkedni,nem igaz,hogy nem talál valaki olyat aki hasonlóan szeretne barátot és hajlandó tenni is érte,az én barátnőmnek 3 gyermeke van ,de szakít időt rám.

És én pedig őrá.

34/N

2013. márc. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Hová valósi vagy? Hány éves? Én is hasonló cipőben járok. Egyetem után mindenki szétszéledt, a munkahelyemen padig mindenki idős.
2013. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!