Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen ember akár veszélyes...

Egy ilyen ember akár veszélyessé is válhat?

Figyelt kérdés

Az alább belinkelt kérdést én írtam ki másfél éve - megköszönöm, ha elolvassátok! A lényeg: noha most a járvány miatt zárva a könyvtár, ez a férfi még mindig a nyakamra jár, tudja, hol szoktam parkolni, és már négyszer "meglepett" a kocsimnál. Mindig kedves, udvarias, ajándékokkal traktál, elkísér egy darabon, stb. Én távolságtartó vagyok, de nem bunkó (voltam már régebben bunkó is - az sem használt), viszont egyértelművé teszem mindig, hogy nem akarok tőle semmit. Mégsem használ. Néha azon kapom magam, hogy körbenézek, nem figyel-e, és már a kolléganőim is elültették a bogarat a fülemben: van, aki őrültnek tartja, és szabályosan félt tőle. Olvasgattam cikkeket sztárok fanatikus rajongóiról, és látok némi egyezést, bár ha tipelnem kellene, hogy ez a hapsi képes lenne-e vmi őrültségre, én a "nem"-re tippelnék, és azt mondanám, megmarad ezen a szinten... Csak közben meg ijesztő ez az évek óta tartó rajongás, aminek szeretnék véget vetni, anélkül, hogy bekattanna. :/ ... Nektek volt már dolgotok hasonlóan levakarhatatlan - mondjuk úgy, "udvarlóval"? Rám unhat egyszer és eltűnhet?


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__1003..



2021. márc. 20. 16:46
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne várd meg a bajt, tegyél feljelenést..vagy a pasid nem tudná elintézni?
2021. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
"feljelentést"
2021. márc. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Nem csinál semmit, így nem hiszem, hogy tudnék feljelentést tenni... Ráadásul vhol sajnálom is. Épp ez a baj: hogy nem lehet tudni, tényleg ártalmatlan-e, vagy van rá esély, hogy egy szép napon bekattan. Ha ártalmatlan hülye, akkor nem akarnék keresztbe tenni neki egy feljelentéssel (ami egyébként úgyse vezetne sehova sem, hiszen nem bombáz névtelen levelekkel, nem fenyeget stb.). Akár a munkájába is kerülhetne, ha feljelentem.

A barátommal pedig szakítottunk azóta :( , ... bár ezt gondosan titkolom ez elől a fickó elől. :)

2021. márc. 20. 16:56
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Megmondanám neki, hogy vagy baromi gyorsan lelép, de úgy hogyha meglát elindul a másik irányba vagy feljelentem.

Ez nem normális!

[link]

2021. márc. 20. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ez a kisfilm nagyon ijesztő... Igazad van egyébként, ez már régóta nem normális.
2021. márc. 20. 17:14
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Mond meg neki, hogy hagyjon békén. Nem kell rögtön feljelenteni.
2021. márc. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
78%

Stalker. Inkabb az a realitas, most emiatt nem vonjak ki a forgalombol. Tehat logikusabb, hogy nem szabad felbosziteni. Ha nem tudsz elbujni elole, csak biccenteni neki es mindig mindenutt korulnezni, hatha ebben kieli magat. Az a gond, mikor egyre messzebb megy.

Nincs lehetoseg teljesen eltunni elole?

2021. márc. 20. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%

Jaj, ertem. A munkahelyed reven. Basszus.

Akkor azt hiszem, nagyon vigyazni, se a lakcimed, se semmi mast ne tudjon meg rolad. Feljelentes azert ertelmetlen, mert jobb orszagban elo is veszik, de attol meg nem lesz valtozas, viszont nala elszakadhat a cerna.

Szoval sajnos jobb az, ha nem haragszik, es csak remenykedik abban, hogy a parhuzamosok a vegtelenben talalkoznak.

2021. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
66%
A feljelentéssel csak a pénz megy, és lehet nem is érsz el semmit, ha úgy állapítják meg, hogy nem volt zaklatás.
2021. márc. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs egy marconásabb férfi ismerősöd, aki helyre tudná rázni ezt a kettyóst?
2021. márc. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!