Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mér nem tudnak az emberek...

Mér nem tudnak az emberek helyesírni? Mér nem tanítsák meg őket?

Figyelt kérdés
A tanárok dolga nnem ez lenne? Mit csinálnak a tanárok?

2021. márc. 21. 00:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Trol
2021. márc. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

A tanárok próbálkoznak. Neked ezt tudni kéne:

"Mér...Mér nem tanítsák meg őket?"

2021. márc. 21. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
ZsáXaré', - alfa na béta! Jelenleg ez a nivó! Olyan kort élünk, ahol "ÚJSÁGÍRÓK", web-hírportálokat üzemeltetők meg tudnak élni analfabétaként! Azért!
2021. márc. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
94%

"A tanárok próbálkoznak."


Emlékszem, mikor iskolába jártam, hogy 3-4 hónap volt, mire egy cetlit kijavítottak. Órai produkció annyi volt, hogy el kellett olvasni a könyvet, meg kitölteni a munkafüzetet.


Soha nem értettem, miért ennyire lusta, igénytelen népség a tanár, míg el nem jutottam a felvételiig, és ki nem derült, hogy a legrosszabb tanulók mennek ilyen pályára, mert ott a legalacsonyabb a ponthatár.


Igazából nem is a tanárokat kéne szidni, ők is csak emberek. A rendszert kell, ami elősegíti, hogy a legeslegalja menjen tanárnak.

2021. márc. 21. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Engem mektanittot a tanárom még megis vert anikor nem lyol irtam hejessen. Ha mindenki odafigyellna ahogy én akor tunnának azemberek hejesirást.
2021. márc. 21. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%
Eggyet értek az 5ösel;
2021. márc. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy nem tanítsák, hanem tanítják?
2021. márc. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!