Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki a legidegesítőbb ismerősötö...

Ki a legidegesítőbb ismerősötök és miért?

Figyelt kérdés
Mivel érdemelte ki a méltó címet? Érzékeltetitek vele valamilyen módon, hogy az őrületbe kerget titeket a viselkedésével?

2021. márc. 21. 21:49
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
A párom, mert folyton ugrál rajtam és hiába mondom neki, hogy ne csinálja, bő 2 év alatt sem jutott el az agyáig. Pedig nem ritkán le is ordítom a fejét miatta, de másnap kezdődik előröl.
2021. márc. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy vallásos munkatársam, mert nyomatja bíz a nézeteit rendesen.
2021. márc. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyik csajhaverom, aki szexhiányban van már évek óta és folyamatosan zaklat engem. Utána meg én következek.
2021. márc. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%

Egy srác, aki folyton panaszkodik, hogy az élete szar, és elmondja, hogy miket akar csinálni, meg milyen fantasztikus fogja megoldani az életét, de sose csinál semmit. És akárhányszor találkozunk, hallgatom, hogy épp milyen nagy tervei vannak ( mind kb gyerekszintű, irracionális), meg hogy igazából azóta se csinált semmit, hogy előre mozdítsa az életét bármerre.

Mióta egyszer-kétszer utaltam rá, hogy lehet, hogy nyüszögés helyett csinálnia kéne valamit, és akkor nem ezt a "sz.r" munkát nyögné majd 60 évesen is, amit most is szid, azóta kerül.

2021. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy kolléganőm, aki vakcina és vírus konteókkal tömi a fejem. Olyan sztorikat mesél nekem, amiket 2 órával ezelőtt meséltem neki én. És mert alapjaraton elképesztően buta.


Nem teszem szóvá, mert úgysem értené.

2021. márc. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy távolabbi rokonom, aki pár éve oltásellenes lett. Akkor magyarázta, hogy vett borsos áron valami videóanyagot, ami az igazságot feltárja. Azóta keményen oltásellenes, gyerekeit sem oltatta be, amit nem tudom hogyan vitelezett ki Németországban. Próbálom kerülni a kontaktust, facebook-on küldözget meghívókat Gődényes csoportokba, meg térítgetni próbált, de nem reagálok ezekre. Azért hívott fel legutóbb is, hogy erről vitázzon velem, holott megkértem rá, hogy hanyagoljuk a témát. Szerintem unatkozik, és valamin mindig balhéznia kellett már 2020 előtt is. Mindig is megmondóembernek érezte magát, miközben a saját gondjaival nem tud megbirkózni. Ez az oltásellenesség rátett egy lapáttal. Arról papol, hogy a média kimossa az emberek agyát, miközben sorozatfüggő.

Amikor vitázni próbált akkor is ütötte egyik mondandójával a másikat.

Agresszív, látom néha ahogy vitázik posztok alatt facebook-on, beleköt random emberekbe, birkázza őket, meg sértegeti. Tehát sima családi fotók alá odairkál sértő dolgokat, ha maszkot lát valakin. Ez szerintem már messze nem normális.

2021. márc. 21. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

Egy volt kolléganőm, aki amúgy jószándékú de szociálisan nem elég fejlett, éretlen. Alapból annyi hülye kérdéssel nehezítette a munkámat, hogy külön KPI kellett volna rá, ami józan paraszti észből jön másnak, azt tőlünk kérdezte, ami még szakmai tapasztalatból azt meg megkérdőjelezte/saját kútfőből csinálta full juniorként, ezzel több kárt csinálva, mint hasznot.


Amúgy meg mindenre vérig sértődött és hisztizett. A mai napig ha pletykát akár tudni rólam zaklatás szintjét súrolja, majd ha még tudja valahonnan mizu eltűnik... :)

2021. márc. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőm, aki nem bír leszállni a férjemről.
2021. márc. 22. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%
Az egyik szomszédom. Van benne némi segítőkészség, alapjáraton viszont egy megkeseredett, rosszindulatú idős férfi. Mindenbe beleköt, beleszól, állandóan másokkal foglalkozik, pletykál. Mindenkiben csak a rosszat látja, senkivel nincs megelégedve, persze saját magán kívűl. Azt hiszi, hogy mindenki hülye, egyedül ő nem. Borzasztóan szüklátókörű. A gyerekeit házicselédnek nézi. Számára csak a fizikai - leginkább a kerti - munka a munka, aki szellemi munkát végez, az szerinte nem is dolgozik. Viszonylag fiatalon ment nyugdíjba, a felesége meg sosem dolgozott, de mégis mindenki más lusta, csak ők nem. Volt már vele vitám, néha annyira fel is idegesített, hogy hazazavartam, de nem sokkal később kezdte előlről a hülyeségeit. Próbálom kerülni, de mivel közvetlen szomszéd, nem könnyű.
2021. márc. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
53%
Apa, molesztál
2021. márc. 28. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!